Markas Hamillas nebenori sugrįžti į „Žvaigždžių karus“

Markas Hamillas nebenori sugrįžti į „Žvaigždžių karus“

Markas Hamillas yra labiausiai žinomas dėl savo vaidmens „Žvaigždžių karų“ filmuose. Jo personažas Lukas Skaivokeris tapo kultūros ikona ir po daugelio metų nuo jo pasirodymo originalioje trilogijoje aktorius vėl sugrįžo vaidinti naujausiuose filmuose. Aštuntojoje dalyje „Žvaigždžių karai: Paskutiniai džedajai“ (angl. „Star Wars: The Last Jedi“)  M. Hamillo personažas sulaukė savo pabaigos. Jo mirtis buvo netikėta, tačiau „Žvaigždžių karų“ serijoje personažai dažnai sugrįžta kaip jėgos dvasios ar pasirodo sapnuose, todėl visada išlieka galimybė, kad Luką Skaivokerį vėl išvysime ekrane.

Interviu su „ABC News“ aktorius buvo paklaustas, ar sugrįš į devintajį „Žvaigždžių karų“ epizodą: „Man labai sunku surasti noro sugrįžti. Man nesvarbu. Hanas Solo miręs, Lukas miręs. Dabar nebėra galimybės mums visiems sugrįžti kartu. Yra kaip yra. Vietoje to, kad gailėčiausi, jog nebepamatysiu jos (Carrie Fisher), aš tiesiog būsiu dėkingas už laiką, kurį praleidome kartu.“

Nors aktoriaus žodžiai aiškūs, yra keli faktoriai, kurie gali priversti jį vis dėl to sugrįžti. M. Hamillas vis dar turi kontraktą su „Disney“ ir nesenai interviu pareiškė, kad sugrįžtų į „Žvaigždžių karus“, jeigu devintojo epizodo režisierius J. J. Abramsas jo paprašytų. Jeigu aktorius nesugrįš, tai būtų pirmasis naujosios trilogijos „Žvaigždžių karų“ filmas, kuriame nepasirodys nei vienas iš pagrindinės trijulės: Hanas Solo yra miręs, Lukas nesugrįš, o princesę Lėją vaidinusi aktorė Carrie Fisher mirė 2016 metais ir aštuntasis epizodas buvo jos paskutinis filmas.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Fake Wars / 2018 balandžio 13

    Kam tie senukai ir dar brangiai apmokami, Disney geriau pridės kokį indą, arabą, ar transseksualą, kad tik visiems įtiktų ir daugiau pinigo surinktų….