„Atominės blondinės“ režisierius kurs „Greiti ir įsiutę“ filmą

„Atominės blondinės“ režisierius kurs „Greiti ir įsiutę“ filmą

„Greiti ir įsiutę“ (angl. „Fast and Furious“) serijos pradžia buvo gan kukli – 2001 metais išleista pirmoji dalis buvo sėkminga, tačiau niekas negalėjo numatyti, kad tai taps penkta pelningiausia visų laikų filmų serija, o dabar po aštuntosios dalies pagaliau pamatysime projektą su šalutiniais serijos personažais.

Dwayne’as Johnsonas prisijungė prie serijos penktajame filme kaip seržantas Hobsas, o Jasonas Stathamas – kaip Dekardas Šo septintojoje dalyje. Abu personažai greitai tapo serijos gerbėjų numylėtiniais ir dabar jie abu užims pagrindines pozicijas šalutiniame projekte „Hobsas ir Šo“ (angl. „Hobbs and Shaw“).

Filmo režisieriumi bus juostos „Atominė blondinė“ (angl. „Atomic Blonde“) ir jau netrukus pasirodysiančio „Deadpool 2“ kūrėjas Davidas Leitchas. Savo karjerą D. Leitchas pradėjo kaip veiksmo scenų koordinatorius ir aktorių dubleris. Jo pirmasis režisuotas filmas buvo „Džonas Vikas“ (angl. „John Wick“), kurį jis kūrė kartu su Chad’u Stahelski’u. Kol jo partneris toliau stato „Džono Viko“ filmus, D. Leitchas kuria juostas didžiausioms Holivudo serijoms – šių metų „Deadpool 2“ turėtų parodyti, kaip režisierius susitvarkys su didelio biudžeto filmu.

Filmavimas prasidės vasarą Havajuose ir Anglijoje, todėl galime vėl tikėtis daug egzotikos ir kelionių aplink pasaulį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles