„Nesunaikinami“ sugrįš ketvirtam ir jau paskutiniam akordui

„Nesunaikinami“ sugrįš ketvirtam ir jau paskutiniam akordui

Nuo paskutiniųjų, trečiųjų „Nesunaikinamų“ (angl. „Expendables“), praėjo jau dveji metai ir nuo to laikotarpio apie juostos tęsinį sklido įvairiausios gandų lavinos. Buvo skelbta, kad prie naujausios dalies galėtų prisijungti legendinis boksininkas Manny Pacquiao, tačiau jau visai netrukus Sylvesteris Stallone ėmėsi neigti šių gandų. Skelbiama, kad juostai pagaliau buvo uždegta žalia šviesa ir į didžiuosius kino ekranus ši turėtų atkeliauti kažkada 2018-aisiais, o ji tikrai bus paskutinė dalis serijoje.

2010-ais metais pasirodęs pirmasis filmas nors ir negalėjo didžiuotis itin didele finansine sėkme, tačiau surinktas aktorių kolektyvas nudžiugino daugybę jų gerbėjų. 80 milijonų dolerių kainavusi juosta pasaulyje uždirbo virš 274-ių milijonų, o Sylvesterio Stallones parašytas ir surežisuotas veiksmo trileris buvo tiesiog perpildytas įvairių žvaigždžių: Jasonu Stathamu, Jetu Li, Dolphu Lundgrenu ir kitais. Po kelių metų pasirodęs juostos tęsinys pasipildė jau ir Arnoldu Schwarzeneggeriu su Bruce’u Willisu, o pagrindiniu juostos blogiuku tapo Jean-Claude’as Van Damme’as. Iš 100 mln. dolerių biudžeto juosta užsidirbo net 314 milijonų. Tuo tarpu trečioji dalis nors ir pasipildė Melu Gibsonu, Wesley Snipesu ar Harrisonu Fordu, tačiau daugelio yra vadinama silpniausia juosta.

Grįžtant prie ketvirtosios serijos dalies, buvo kalbėta, kad ši turėjo pasirodyti dar 2017-ais metais, o dalis scenų turėjo būti nufilmuotos Kinijoje. Kolkas nėra aišku, ar filmą režisuos paskutiniosios dalies vairininkas Patrickas Hughesas, tačiau tai turėtų paaiškėti jau visai netrukus. Šiuo metu taip pat nėra skelbiama ir kurie aktoriai sugrįš, tačiau tikėtina, kad daugumą senųjų veikėjų mes tikrai išvysime.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles