Pirmasis „Skambučio“ tęsinio anonsas nežada nieko naujo

Pirmasis „Skambučio“ tęsinio anonsas nežada nieko naujo

Trečiadienį „Paramount“ studija pristatė pirmąjį filmo „Skambučiai“ (angl. „Rings“) anonsą ir nesunku atspėti, kad didelio populiarumo sulaukusios siaubo filmų franšizės gerbėjai nebuvo sužavėti.

Anonsas be didesnių skrupulų tarytum parodo visą filmą, nežadėdamas ypatingo siaubo ir tiesiog pakartodamas pagrindinius pirmųjų „Skambučio“ filmų elementus. Vienintelis originaliai atrodantis tęsinio aspektas yra tai, kad šįkart baisioji Samara sugrįš pasitelkusi modernias technologijas, pagrindiniams veikėjams pažiūrėjus video internete, tačiau kurti tęsinį dėl to atrodo pernelyg menka priežastis.

Nieko rimto nežada ir filmo kūrybinė komanda. Juostos režisierius F. Javieras Gutierrezas iki šiol yra sukūręs tik vieną filmą (2008 m. pasirodžiusį „Prieš kritimą“ (angl. „Before the Fall“)), o prie scenarijaus rašymo prisidėjo Holivude prieštaringai vertinamas Akiva Goldsmanas.

Visgi motyvaciją kurti šią juostą galimą suprasti. Kurti nebrangius siaubo filmus dabar yra ypač populiaru, o „Skambučio“ vardas garantuoja, kad filmą ateis pažiūrėti bent keli žiūrovai. 2002 m. pasirodžiusi pirmoji franšizės dalis visame pasaulyje uždirbo net 250 mln. dolerių ir iki šiol buvo susilaukusi tik vieno tęsinio, ir galima tikėtis, kad geram tokio tipo filmui auditorija vis dar egzistuoja.

„Skambučiai“ kino teatruose pasirodys spalio 28 d.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Mr. Obvious / 2016 rugpjūčio 25

    O nepamanėt, kad filmą ir pavadino Skambutis, kad pratęsti originalią francizę, ko jūs čia tikitės… poltergeisto? … orkų?… Betmeno?!