Pirmajame tyzeriniame „Insurgentės“ anonse – viskas, ko knygoje nebuvo

Pirmajame tyzeriniame „Insurgentės“ anonse – viskas, ko knygoje nebuvo

Kino studija „Lionsgate“ išplatino pirmąjį tyzerinį anonsą savo naujajam filmui „Insurgentė“ (angl. „Insurgent“). Iki filmo premjeros likus keturiems mėnesiams studijos atstovai suteikia galimybę labai trumpam žvilgtelti į būsimą „Divergentės“ (angl. „Divergent“) tęsinį.

Vos minutės trukmės anonse akcentuojama aktorės Shailene Woodley vaidinama Trisė ir jos pastangos gelbėjant motiną iš skrendančio ir degančio kambario (???!!!). Anonse matome daug veiksmo ir smarkai apgriuvusius pastatus. Kitaip tariant – viską, ko knygoje nebuvo. Anonsas pasibaigia žodžiais „Pasaulis niekada nebus toks pats“.

Primename, kad pirmoji dalis „Divergentė“ buvo visai neblogas eksperimentas. 85 milijonus dolerių kainavusi juosta pasaulyje uždirbo beveik 290 milijonų, nors ir nebuvo išleista 3D formatu. Po gana sėkmingo pirmosios dalies pasirodymo „Lionsgate“ nusprendė pratęsti ekranizacijas, tad sulauksime ir trečiosios knygos perkėlimo į ekranus. Tradiciškai, trečioji knyga bus skeliama į dvi dalis.

Pagrindinius vaidmenis „Insurgentėje“ ir vėl atliks Shailene Woodley, Theo Jamesas, Kate Winslet, Jai‘us Courtney‘is, Milesas Telleris ir kt.

„Insurgentė“ kino teatrus pasieks jau kitų metų kovo 20 dieną. Jos tęsiniai „Alegentė“ (angl. „Allegiant“) pirmoji ir antroji dalis pasirodys tuo pat metu 2016 ir 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. - / 2014 lapkričio 16

    Merginos vardas Tričė, ne Trisė, o knygoje, deja, apie tą sceną buvo parašyta. 🙂

  2. awesome / 2015 kovo 17

    kaip Trišė gali gelbeti savo mama jei ji pirmojoje dalyje buvo nušauta???