„Turkish Airlines“ saugumo instruktažą vedė „LEGO filmo“ herojai

„Turkish Airlines“ saugumo instruktažą vedė „LEGO filmo“ herojai

Jau daugybę metų nerimsta diskusijos apie tai, kad avialinijų kompanijoms vienu didžiausių iššūkių tampa keleivių skatinimas rimtai atkreipti dėmesį į saugumo instrukcijas. Išmaniųjų technologijų pasaulyje, kuomet dėmesį sutelkti darosi vis sunkiau, A4 formato lapas ant kėdės ir greitos lėktuvų palydovų instrukcijos nebėra veiksmingos. Šiai problemai spręsti „Turkish Airlines“ ėmėsi naujų priemonių keleivių dėmesiui sutelkti. Kviečiame susipažinti su nauju „Turkish Airlines“ saugumo taisyklių vaizdo įrašu, kurį pristato ne kas kitas, o „LEGO filmo“ (angl. „The LEGO Movie“) komanda ir daugybė kitų žinomų (plastikinių) veidų.

Tai jau ne pirmas kartas, kada šios skrydžių linijos imasi netradicinių veiksmų keleivių dėmesio sutelkimo problemai spręsti. Prieš kelis metus „Turkish Airlines“ išleido saugumo vaizdo įrašą, kuriame nusifilmavo pirmoji „Manchester United“ komanda. Ir nors futbolininkas Wayne’as Rooney ir kiti komandos nariai padarė tikrai nemažą įtaką „Turkish Airlines“ kompanijai, net ir jie neturėjo tokio poveikio, kaip visame pasaulyje žinomi „LEGO“ žmogeliukai. Galbūt ši danų žaislų kompanija ir nelabai klestėjo paskutiniais metais, tačiau ji patyrė tikrai neįtikėtiną pasisekimą kino ekranuose su 2014 m. „LEGO filmu“ ir 2017-tųjų metų „LEGO Betmanas. Filmas“ (angl. „The LEGO Batman Movie“). „LEGO Ninjago“ (angl. „The LEGO Ninjago Movie“) taip pat buvo išleistas pernai metais, nors ir kiek žemesniais įvertinimais, tačiau net du nauji filmai yra kuriami šiuo metu: originalaus „LEGO filmo“ tęsinys ir naujas filmas „The Billion Brick Race“ (liet. „Milijardo kaladėlių lenktynės“).

Gerindami savo informacijos pateikimo kokybę, „Turkish Airlines“ nuo keistai gelbėjimosi liemenes prisipučiančių futbolininkų perėjo prie naujų herojų – „LEGO filmo“ herojų. Vaizdo įrašą, kuris buvo patalpintas „Youtube“ platformoje, pradeda Emetas ir Wyldstyle, kurie tvirtina, kad šiuo metu nesifilmuoja. Taip pat vaizdo įrašė pasirodo ir Betmano kompanija, puikiai išpildžiusi „Rūkyti draudžiama“ informacijos pateikimą su Betmano signaline šviesa, meškutį prie savęs glaudžiantis superherojus Žaliasis Žibintas ir Supermenas, kuris, pasitelkęs savo galias ir apšvietęs lėktuvą parodo, kur yra avariniai išėjimai. Žinoma, tai nebūtų „LEGO filmo“ herojai, jeigu net ir šiame video nebūtų lengvai įsimenamos dainos. Tad, kalbant apie tai, kaip šios avialinijos nuobodžią temą pavertė smagia, galima drąsiai teigti, kad su LEGO veikėjais viską pavyko išpildyti puikiai. Saugumo vaizdo įrašo scenarijus stebėtinai smagus, vedamas subtilaus ir suprantamo humoro, kuris ir „LEGO filmus“ padaro populiarius.

Akivaizdu, kad „Turkish Airlines“ tikrai nemenkai pakėlė saugumo vaizdo įrašų kartelę ir bene rimčiausiai bando kovoti su keleivių dėmesio netelkimo problema. Šis paskutinysis saugumo vaizdo įrašas tikrai įrodo, kad su LEGO net ir daugybę kartų girdėta informacija yra be galo įdomi!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles