Sulauksime serialo „Su***ta pasaulio pabaiga“ antrojo sezono

Sulauksime serialo „Su***ta pasaulio pabaiga“ antrojo sezono

Serialas „Su***ta pasaulio pabaiga“ (angl. „The End of F***ing World“) galima sakyti – gaiviausias, linksmiausias ir makabriškiausias oro gūsis visiems serialų gerbėjams. Pirmasis šio projekto sezonas pasirodė 2017 metų spalį „Channel4“ televizijoje, o jau sausį jį buvo galima išvysti didžiausioje internetinių transliacijų platformoje – „Netflix“.

Nominuotas Emmy ir BAFTA apdovanojimams serialas pasakoja apie atsiskyrėlių paauglių porelę – Džeimsą ir Alisą, kurie pabėga nuo savo šeimų. Kelionės metu jie įklimpsta į juodai komišką chaosą ir netgi pamilsta vienas kitą. Tačiau čia serialo kūrėjai meistriškai pateikia vienatvės bei depresijos dozę, kuri sumaišyta su vilties, pasitikėjimo ir serijinio žudiko atsiradimu, paverčia serialą neeiliniu gurmaniško kino pavyzdžiu.

Vos devynių dalių projektas labai greitai išpopuliarėjo ir pelnė žiūrovų bei kritikų palankumą, o scenarijaus autorius ir režisierius Charlies Covellas pagaliau oficialiai pavirtino, kad netrukus sulauksime ir antrojo sezono. Tačiau premjeros data dar nėra žinoma.

Seriale Alisos vaidmenį atlieka Jessica Barden, puikiai pažįstama iš filmų: „Toli nuo skubančios minios“ (angl. „Far from the Madding Crowd“), „Omaras“ (angl. „The Lobster“), „Hana“ (angl. „Hannah“), tačiau pasirodymą seriale „Su***ta pasaulio pabaiga“ galima vadinti vienu sėkmingiausiu pasirinkimu aktorės karjeroje.

Jos kolega Alexas Lawtheris, kuris įkūnijo Džeimsą, jau yra pelnęs prizą Londono Kritikų rato kino apdovanojimuose už vaidmenį „Vaizduotės žaidimas“ (angl. „The Immitation Game“) bei Britų kino apdovanojimą už pasirodymą filme „Išvykimas“ (angl. „Departure“). Verta paminėti, kad šis aktorius seriale tikrai įspūdingas, o nepaprastai išjaustos emocijos tiesiog veržiasi per ekrano kraštus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles