Chrisas Columbusas norėtų vėl režisuoti filmą apie Harį Poterį

Chrisas Columbusas norėtų vėl režisuoti filmą apie Harį Poterį

Pirmųjų dviejų Hario Poterio serijos filmų „Haris Poteris ir Išminties akmuo“ (angl. „Harry Potter and the Sorcerer‘s Stone“, 2001 m.) bei „Haris Poteris ir Paslapčių kambarys“ (angl. „Harry Potter and the Chamber of Secrets“, 2002 m. ) režisierius ir trečiosios dalies „Haris Poteris ir Azkabano kalinys“ (angl. „Harry Potter and the Prisoner of Azkaban“) prodiuseris Chrisas Columbusas norėtų kurtiHario, Ronio ir Hermionos nuotykių tęsinį. Naujo filmo „Pikseliai“ (angl. „Pixels“), kurio premjera – jau šį savaitgalį, pristatymo darbais bei legendinių „Gremlinų“ (angl. „Gremlins“) ir „Padaužų“ (angl. „The Goonies“) scenarijaus rašymu užsiėmęs C. Columbusas prisipažino, kad labai norėtų režisuoti dar vieną filmą apie Harį Poterį. Bet ne šalutinį šios serijos projektą – kadangi jis norėtų sekti pagrindinio trejeto – Hario, Ronio ir Hermionos – nuotykius.

„Esu įsitikinęs, kad „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. ‚Fantastic Beasts and Where to Find Them“) bus puikus filmas, tačiau aš labiau norėčiau vėl dirbti su šiais trimis nepakartojamais personažais. Man įdomu, kas jiems nutiko pasibaigus jų nuotykiams po paskutinės dalies. Praėjo jau 18 metų ir per tiek laiko būtų galima sukurti naujų neprilygstamų istorijų apie Harį Poterį“, interviu radijui „Entertainment Weekly“ pasakojo režisierius.

C. Columbusas turbūt nėra vienintelis, norintis kad devintajai serijai sugrįžtų mylimi personažai – to trokšta ir daugybė žiūrovų. Tačiau knygų apie populiarųjį burtininką autorė J. K. Rowling, rašanti scenarijų pirmajam šalutiniam projektui „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“, kol kas apie Hario Poterio tęsinį nieko neprasitaria.

„Nedrįstu su ja apie tai kalbėti. Per daug ją gerbiu. Tačiau aš tikrai norėčiau sužinoti, kokios mintys, sukosi jos galvoje per visus šiuos metus, kurie nebuvo aprašyti knygose“, sako C. Columbusas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles