Leonardo DiCaprio gali suvaidinti naujajame R. Scotto filme apie pabėgusį narkobaroną

Leonardo DiCaprio gali suvaidinti naujajame R. Scotto filme apie pabėgusį narkobaroną

Dono Winslow romanas „Kartelis“ (angl. „The Cartel“) taps naujuoju kultinio režisieriaus Ridley‘io Scotto darbu, kuris į pagrindinį vaidmenį kviečia vis dar Oskaro negavusį Leonardo DiCaprio. Knyga, kurioje neakivaizdžiai papasakota žymiojo narkobarono Joaquino Guzmano istorija, buvo išleista vos tik prieš mėnesį, o teises į jos ekranizaciją užvakar įsigijo studija „20th Century Fox“.

Knygos „Kartelis“ herojai – Artas Keleris ir Alanas Berera, draugai, kurių keliai išsiskyrė tada, kai Artas išėjo dirbti į narkotikų kontrolės agentūrą, o jo bičiulis Alanas įstojo į Sinalojos narkotikų kartelį, kurio lyderiu buvo Guzmanas. Knyga laikoma jo kito literatūrinio kūrinio „Šuns galia“ (angl. „The Power of the Dog“) istorijos pratęsimu.

Rašydamas knygą Donas Winslow labai kruopščiai išstudijavo „Neūžaugos“ Guzmano biografiją per dešimt jo karaliavimo metų Sinalojos kartelyje. Jis pradėjo savo darbą dar 1998 metais, taip sukaupdamas išties nemažai informacijos apie šį nusikaltėlį. Žinoma, savo knygoje autorius sugebėjo ir improvizuoti bei pridėti savų detalių, kad ir netikrą 2001 m. įvykdytą pabėgimą iš kalėjimo.
„Tai labai protingas žmogus, nesunaikinamas žmogus, žmogus valdantis milijardus dolerių, galintis priartėti prie bet kurio jam į akį kritusio ir žinantis didžiausias Meksikos valdžios paslaptis“, – sakė rašytojas apie Guzmaną.

2015 m. liepos 11 dieną, „Neūžauga“ pabėgo iš Meksikos griežto režimo kalėjimo. Po jo dušu buvo rastas pusantro kilometro tunelis, per kurį nusikaltėlis išėjo į laisvę. Jis vis dar nepagautas, ir, tikėtina, jog jo jau seniai nėra šalyje.

Filmo scenarijų rašys „Laukinių“ (angl. „Savages“), „Svetimų prieš grobuons: Rekviem“ (angl. „Aliens vs. Predator: Requiem“), „Šafto“ (angl. „Shaft“), „Armagedono“ (angl. „Armageddon“) scenaristas Shane‘as Salerno.

Jei Leonardo DiCaprio sutiks, tai jau būtų jo antras bendradarbiausimas su režisieriumi Ridley‘iu Scottu po jų bendro 2008 m. projekto „Melo pinklės“ (angl. „Body of Lies“). Pačiam režisieriui šis filmas taps dar vienu pasakojimu apie narkotikų mafiją po jo 2013 m. išleisto filmo „Patarėjas“ (angl. „The Counselor“).

Na, o šiais metais išvysime naujausią R. Scotto filmą „Marsietis“ (angl. „The Martian“),kuriame pagrindinį Mėnulyje užstrigusio kosmonauto vaidmenį atliks Mattas Damonas. Filmo premjera numatyta spalio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles