Pasirodė naujas paskutiniosios „Bado žaidynių“ dalies anonsas: „Nukreipkite ginklus į Kapitolijų“

Artėjant metų pabaigai kino studija „Lionsgate“ nesiliauja erzinusi fanų su savo naujausio filmo „Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 2 dalis“ (angl. „The Hunger Games: Mockingjay. Part 2“) detalėmis, o galiausiai parodė ir naujausią pilną, dviejų su puse minutės trukmės anonsą, kuriame revoliucija įgauna pagreitį.

Šįkart anonse matome kur kas daugiau istorijos, nei ankstesniuose klipuose ir ištraukose. Sunku net pasakyt, ar tai galėtų būti finalinis filmo anonsas. Greičiausiai ne. Bet tai netrukdė filmo kūrėjams pradėti kaitinti atmosferą kažko gero laukiantiems franšizės fanams. Paskutinioji istorijos dalis, kaip jau dabar matosi, bus gerokai aktyvesnė už ankstesnę. Iš pateiktų kadrų kratinio galime suprasti, kad filme netrūks emocionalių akimirkų, bet bus ir daug veiksmo. Čia jau pasidaro aišku, kodėl matome nuo dervos bangos bėgančius veikėjus. Siekdami patekti į Kapitolijų pas Prezidentą Snou, sukilimo atstovai turės įveikti begales mirtinų kliūčių, įrengtų visame Kapitolijuje. Beje, anonse išvystame ir dar vieną dalyką, ko anksčiau šioje serijoje nebuvo. Tai – vos sekundei pasirodantis kažkokios neaiškios kilmės monstras, tad įdomu, kaip jis įsipaišys į visą istoriją (įdomu tiems, kas, turbūt, neskaitė knygų).

Filmas persikels į istoriją, kai Panemo gyventojai jau rimtai kariaus, o viskas pasibaigs, kai Katnė galiausiai stos prieš Prezidentą Snou. Veikdama su artimiausiais draugais Geilu, Finiku ir Pytu, Katnė leidžiasi į kelionę iš 13 rajono į Kapitolijų, rizikuodama savo gyvybe ir bandydama nužudyti Prezidentą Snou. Mirtini spastai, priešai ir moralę patikrinsiantys pasirinkimai lauks Katnės ir išbandys ją labiau, nei bet kokia anksčiau matyta arena.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Jennifer Lawerence, Joshas Hutchersonas, Liamas Hemsworthas, Woody‘is Harrelsonas, Elizabeth Banks, Willow Shields, Stanley‘is Tuccis, Julianne Moore, paskutinį kartą kine matomas Philipas Seymouras Hofmanas ir kt.

„Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 2 dalis“ pasaulio kinus pasieks lapkričio 20 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles