Į kino ekranus vėl sugrįš „Gremlinai“ ir „Padaužos“

Į kino ekranus vėl sugrįš „Gremlinai“ ir „Padaužos“

Vieną dieną skelbiama, kad žiūrovai turės progą naujai išvysti legendinius devintojo dešimtmečio filmus „Padaužos“ (angl. „The Goonies“) ir „Gremlinai“ (angl. „Gremlins“), tačiau kitą dieną šie projektai atšaukiami. Per paskutinius mėnesius kartas nuo karto tokios naujienos vis pasirodydavo, tačiau dažniausiai skelbiama informacija būdavo prieštaringa. Todėl visai nekeista, kad daug kas abejoja, jog šie projektai iš viso pasieks kino ekranus.

Šie du filmai, kurių vienas iš scenarijaus autorių yra Chrisas Columbusas, naujam gyvenimui bus prikelti kaip perdirbiniai, o ne tęsiniai. Bent jau toks planas numatomas „Gremlinams“. Tačiau bent jau iki šiol, kalbant apie „Padaužas“, panašu, kad vis tik bus „Padaužos 2“, kuriame turėtų vaidinti Joshas Brolinas. Vyresnysis Mikio (akt. Sean Astin) brolis iš 1985 m. filmo dar praeitą vasarą svarstė, ar idėja į ekranus sugrąžinti vaikus, kurie šiuo metu visi yra seniai suaugę, yra iš tiesų gera. „Žinoma, sutikčiau. Tai būtų įmanoma. Reikalas tas, kad apie „Padaužų“ tęsinį kalbama kas penkerius metus, tačiau viskas taip ir lieka kalbų lygmenyje. Man niekas nepasiūlė perskaityti scenarijaus. Nežinau, ar tai iš tiesų gera mintis, nes man tikrai patinka „Padaužos“. Tai filmas, kuriame aš labiausiai atsiskleidžiau. Filmavimas praėjo puikiai ir kadangi tai buvo mano pirmasis filmas, aš įsivaizdavau, kad visa mano karjera bus pilna tokių nuostabių potyrių. Galiausiai net jei vėlesni mano projektai suteikdavo daug malonumo, nė vienas iš jų neprilygo pirmajam – filmavimuisi „Padaužose“, pasakoja aktorius.

Tuo tarpu Chrisas Columbusas pripažino, kad šių projektų plėtojimas užima daugiau laiko, nei buvo planuota iš pradžių: „Kino studija „Warner Bros“ tęsia darbus, nors tai ir ilgas procesas“. Įdomu tai, kad C. Columbusas nekalba apie tęsinius, bet apie perdirbinius: „Aš vis dar esu įtrauktas į šių perdirbinių kūrimą, nors jie labai sėkmingai galėtų būti statomi ir be manęs. Tačiau kaip originalių filmų scenarijaus bendraautoris, aš noriu išsaugoti šiose istorijose tai, dėl ko žiūrovams patiko šie filmai. Negalima išklysti iš kelio.“.

Jei vis tik naujos „Gremlinų“ ir „Padaužų“ versijos (ar tęsiniai bus statomi), kol kas nepateikiama jokių konkrečių detalių. Šiuo metu žinoma tik tiek, kad Joe Dante tikrai nesiims iš naujo režisuoti Gizmo nuotykių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles