Pirmasis „Logano“ anonsas pristato jausmingą H. Jackmano paskutinį pasirodymą Ernio vaidmenyje

Pirmasis „Logano“ anonsas pristato jausmingą H. Jackmano paskutinį pasirodymą Ernio vaidmenyje

Bene labiausiai laukiamas „Iksmenų“ visatos filmas kartu tampa ir labiausiai nelaukiamu. Ne dėl to, kad tai bus prastas filmas, tačiau jau dabar aišku, kad „Loganas“ (angl. „Logan“), kitaip dar žinoma kaip trečioji „Ernio“ (angl. „Wolverine“) dalis, bus paskutinis filmas šį veikėją įkūnijančiam aktoriui. O jei tiksliau, tai paskutinis kartas, kada H. Jackmanas suvaidins Loganą. Taigi, studija „20th Century Fox“ paleido pirmąjį šio filmo anonsą ir jis tiesiog drasko širdį.

Nors apie siužetą kol kas beveik neskelbiama, akivaizdu, jog filmas bus paremtas Marko Millaro komiksu „Senis Loganas“ (angl. „Old Man Logan“). Na, o pirmasis anonsas tikrai nesuteikia vilčių, kad šis filmas bus bent kiek panašus į humoro ir gero juoko kupiną „Deadpool“. Net neabejotina, kad tai bus vienas tamsiausių ir niūriausių „Iksmenų“ filmų, o tai sustiprina ir anonse, ir plakate lydinti frazė „Kur visi mutantai?“ (angl. „Where are all the mutants?“).

Pirmieji kadrai tikrai žavi, bet kiek sunku nusakyti, kokiu laimečiu Loganas egzistuoja. Kadangi naujoji „Iksmenų“ trilogija absoliučiai perrašė visą istoriją, tai Logano vaidmuo pasaulyje nėra aiškus. Prie to prisideda ir sunkiai atpažįstamas profesorius X. Kita vertus, anonse matome jauną mutantę, tad iškyla klausimas, ar ji bus Logano pasekėja (mutantė X-23)? Apskritai, Johnny Cash atliekama „Hurt“ daina ir matomi vaizdai nuteikia stipriai dramai su daug veiksmo elementų, bet kaip bus iš tikro, sužinosime vėliau.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Hugh Jackmanas, Patrickas Stewartas, Stephenas Merchantas, Richardas E. Grantas, Elizabeth Rodriguez, Dafne Keen ir kiti. Kinuose filmas turėtų pasirodyti kovo 3 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles