Iššūkis legendiniam L. Neesonui – suvaidinti medį, gelbstintį mažą berniuką nuo gyvenimo smūgių

Ką daryti, kai tau vos dvylika, o tu sužinai, kad miršta tavo mama? Prie kančių dar prisideda vaikystė be tėčio, patyčios mokykloje. Atrodo, tai scenarijus iš tikro gyvenimo. Tačiau išsigelbėjimą visuomet galima rasti, tereikia pasitelkti beribę vaikišką vaizduotę: tai įrodys nuostabaus grožio filmas „7 minutės po vidurnakčio“, į Lietuvos kino teatrus atkeliaujantis jau šį savaitgalį.

Fantastinę dramą režisavo siaubo filmu „Prieglauda“ 2007-aisiais išgarsėjęs J. A. Bayona. Naujuoju jo projektu patikėjo ir būrys žvaigždžių, sutikusių drauge dirbti prie juostos „7 minutės po vidurnakčio“: Liamas Neesonas, Sigourney Weaver, Felicity Jones ir kiti. Tai, jog Holivudas tiki režisieriaus talentu įrodo ir faktas, jog jam patikėta sukurti legendinio „Juros periodo parko“ tęsinį.

„Perskaitęs Patricko Nesse romaną, pagal kurį ir sukūrėme filmą, supratau, jog būtent čia bus galima drąsiai reikštis fantazijai. Knyga, nors ir labai gražiai parašyta, tiesiog reikalavo ekranizacijos – geriausio šių metų nuotykio, kuris pasirodys didžiuosiuose ekranuose.  Man ši mintis nedavė ramybės daugiau nei keletą metų, turėjau ryžtis tai parodyti kinuose“, – sako režisierius.

Jis ne viename interviu prieš premjerą teigė, jog kurti filmus vien kompiuterinėmis programomis nuobodu, todėl filmavimams buvo kuriamos įspūdingos dekoracijos, tik vėliau „atgaivintos“ pasitelkiant naujausias technologijas.  Režisieriui talkino bei patarimus dalijo ir drauge su juo „Prieglaudą“ kūręs Guillermo Del Toro.

Beje, įdomu paminėti tai, jog legendiniam aktoriui L. Neesonui fantastinėje dramoje „7 minutės po vidurnakčio“ teko itin originali užduotis – jam reikėjo suvaidinti medį, kurį vieną naktį pro savo miegamojo langą pamato pagrindinis juostos herojus 12-metis Konoras.

Geriau įsižiūrėjus, medis pasirodo besąs milžinas. Pabaisa. Monstras. Skaudžių gyvenimo smūgių nukamuotas Konoras net nebeturi jėgų išsigąsti. Netrukus paaiškėja, kad bijoti ir nėra ko. Nors ir baugios išvaizdos, medis-milžinas yra geros širdies ir nusiteikęs padėti Konorui iškęsti gyvenimo negandas. Galinga, laukinė ir kartais negailestinga senovinė būtybė stumteli Konorą nauju gyvenimo keliu – drąsos, pasitikėjimo ir vilties. Kartu su savo naujuoju draugu Konoras atranda neįtikėtinos vidinės stiprybės ir anksčiau nepažintų savo paties galių.

Graži, bet tuo pačiu ir nuotykių bei fantazijų pilna fantastinė drama Lietuvos kino teatruose bus pradėta rodyti jau šį savaitgalį, spalio 21 dieną.

Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles