Garsi režisierė prisidėjo prie svarbiausios filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ scenos kūrimo

Garsi režisierė prisidėjo prie svarbiausios filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ scenos kūrimo

Į filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) kūrimą buvo įsitraukę daugybė talentingų žmonių, tačiau daugelio jų pavardės iki šiol yra slepiamos itin kruopščiai. Pradėjus beveik metams nuo filmo premjeros, tos paslaptys atskleidžiamos vis dažniau.

Pavyzdžiui, kaip praneša „Yahoo“, lapkričio mėnesį pasirodysiančiame kolekciniame filmo diske režisierius J.J. Abramsas atskleidžia, kad prie vienos svarbiausių juostos scenų prisidėjo režisierė Ava DuVernay.

Pasak J.J. Abramso, būtent A. DuVernay pasiūlė Rey (akt. Daisy Ridley) didžiosios kovos su Kylo Renu (akt. Adam Driver) metu pagrindinei filmo veikėjai suteikti tylią akimirką, kurios metu ji susikauptų sutikti didįjį filmo priešą. Minėtoji akimirka ne kartą buvo minima kaip viena stipriausių filmo scenų, todėl akivaizdu, kad A. DuVernay patarimas buvo išties naudingas.

Tuo nereikėtų nustebti. Režisierė yra viena talentingiausių kūrėjų Holivude šiuo metu, sukūrusi Oskarą laimėjusį 2014 metų filmą „Selma“, pasakojusį apie vieną garsiausių įvykių JAV pilietinių teisių judėjimo istorijoje.

Šiuo metu A. DuVernay kuria „Disney“ studijos filmą „Laiko raukšlė“ (angl. „A Wrinkle in Time“) ir į kino istoriją pateks kaip pirmoji juodaodė moteris, režisuosianti daugiau nei 100 mln. dolerių kainuosiantį filmą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles