Billie Eilish atliks titulinę dainą naujajam Džeimso Bondo filmui

Billie Eilish atliks titulinę dainą naujajam Džeimso Bondo filmui

Likus trims mėnesiams iki dvidešimt penktojo Džeimso Bondo filmo „Mirtis palauks“ (angl. „No Time to Die“) studija pradeda dalytis informacija apie baigiamuosius darbus, kurie užkabino serijos fanų dėmesį. Vienas iš klausimų buvo kas atliks titulinę filmo dainą – neatsiejamą tradiciją Džeimso Bondo serijoje. Pagal reklamas socialiniuose tinkluose, buvo spėliojama, kad šiai užduočiai bus paskirta atlikėja Beyonce. Vis dėlto vakar pateiktas atsakymas buvo netikėtas „Mirtis palauks“ tituline atlikėja išrinkta Billie Eilish.

Studija oficialiai patvirtino gandus, kad 2019-ais metais masiško populiarumo sulaukusios „Grammy“ nominantės Billie Eilish daina bus naudojama naujajam filmui. Tai paverčia ją jauniausia Džeimso Bondo dainos atlikėja bei autore per visą seriją. Filmo prodiuseriai teigė, kad mergina ir jos vyresnysis brolis, taip pat „Grammy“ nominantas, FINNEAS jau parašė jiems įtikusią teminę dainą, kuri puikiai atskleidžia emocinį filmo pasakojimo branduolį.

Tai nėra pirmosios netikėtos naujienos, susijusios su „Mirtis palauks“ garso takeliu. Prieš savaitę taip pat buvo paskelbta, kad dėl kūrybinių nesutarimų iš filmo pasitraukė už muziką atsakingas Danas Romeris ir jo vietą skubiai pakeitė legendinis kompozitorius Hanzas Zimmeris. Prisijungus taip vėlai prie projekto laikas nėra jo naudai, nes garso takelis jau turi būti paruoštas išleidimui iki vasario vidurio. Bet kokiu atveju, H. Zimmeris ir B. Eilish išlieka labai įdomi kombinacija.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles