Taika Waititi yra vienas iš kandidatų režisuoti naują „Žvaigždžių karų“ filmą

Taika Waititi yra vienas iš kandidatų režisuoti naują „Žvaigždžių karų“ filmą

Prieš kelias dienas devintasis „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) epizodas „Skaivokerio iškilimas“ (angl. „Rise of the Skywalker“) perkopė milijardo JAV dolerių kartelę. Nors tai visiškai nestebina, „Disney“ studija nėra patenkinta šiuo rezultatu. Dėl vidutiniškų kritikų įvertinimų bei menkesnio publikos entuziasmo, „Skaivokerio iškilimo“ pelningumas stipriai nusileidžia ankstesniems epizodams ir tai nėra gerai norint pradėti naują „Žvaigždžių karų“ visatą kino teatruose.

Ieškodami šviežių idėjų filmams tolimoje galaktikoje „Disney“ studija pradėjo ankstyvas derybas su Taika Waititi dėl naujo „Žvaigždžių karų“ filmo režisavimo. Jis jau prisidėjo prie šios epopėjos, režisuodamas paskutinį serialo „Mandalorietis“ (angl. „The Mandalorian“) epizodą ir vaidindamas jame droidą IG-11. Pats T. Waititi užsiminė, kad neatsisakytų galimybės užvesti šią kosminę visatą nauja kryptimi.

Su šešiomis Oskaro nominacijomis už naująjį jo filmą „Zuikis Džodžo“ (angl. „Jojo Rabbit“), T. Waititi dabar yra vienas iš populiariausių ir įdomiausių režisierių, tačiau jo užimtas tvarkaraštis verčia abejoti, ar tikrai jis ryžtųsi apsiimti tokį didelį projektą kaip „Žvaigždžių karai“. Kitais metais jis išleis naują futbolo filmą „Next Goal Wins“ (liet. „Kitas įvartis pergalingas“), vaidins „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) tęsinyje, o po to jo laukia naujo „Marvel“ superherojaus Toro filmo režisavimas. Tuo tarpu, su naujais „Žvaigždžių karų“ filmais vis dar yra siejamas Rianas Johnsonas, kuris pagal planą išleis visą trilogiją, bei „Marvel“ prodiuseris Kevinas Feige’as, užsiimantis atskiro serijos filmo kūrimu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles