Baigta filmuoti „Nuostabioji moteris 1984“

Baigta filmuoti „Nuostabioji moteris 1984“

Baigti pagrindiniai „Nuostabiosios moters: 1984“ (angl. „Wonder Woman 1984“) filmavimo darbai. Gal Gadot pasidalino nuotrauka iš filmavimo aikštelės ir prisegė šiltą žinutę, skirtą aktoriams ir komandai, fanams bei režisierei Patty Jenkins. Tęsinio filmavimo darbai prasidėjau birželį, Virdžinijos valstijoje JAV. Buvo nufilmuota daug scenų atvirose erdvėse, todėl Jenkins ir Gadot įveikė informacijos nutekinimą pirmos paskelbdamos oficialias nuotraukas iš filmavimo aikštelės. Vieni pirmųjų kadrų buvo atskleisti San Diego „Comic-Con“ pačios G. Gadot, o juose galėjome išvysti Nuostabiąją moterį kovojančią su priešais prekybos centre.

Po 6 mėnesių kūrybinių darbų, komanda visus filmavimus baigė beveik prieš šventes. Galimai bus ne vienas perfilmavimas, tačiau dabar aktoriai su komanda gali ramiai atsikvėpti. Norint atšvęsti šią nuostabią progą, Gal Gadot paskelbė žinutę prasidedančia padėka komandai:

„Mums pavyko. Ir vėl! Ir nors pirmosios „Nuostabiosios moters“ filmavimas buvo nuostabus, šis kartas buvo dar labiau unikalus ir ypatingas. Filmavome 4-riose skirtingose vietose, esančiose 3-jose valstybėse ir aš be galio džiaugiuosi ta beveik 1000 žmonių komanda, kuri atėjo į filmavimo aikštelę kasdien bei atidavė viską ką turėjo.“

„Nuostabioji moteris 1984“ oficialiai turėjo pasirodyti 2019 metų gruodį, tačiau vėliau buvo perkelta į lapkritį ir galiausiai oficialia premjeros data buvo paskelbtas 2020 metų birželis. Pasirinkta vasaros data atrodo patogesnė filmo išleidimui bei leidžia skirti daugiau laiko taisymams, koregavimams ir užtikrins sklandumą. Gerbėjai, kurie džiaugėsi ankstesne išleidimo data, turės palaukti dar 6 mėnesius, kad pagaliau išvystų tęsinį didžiuosiuose ekranuose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles