Trečiosios „Eilinio Džo“ dalies filmavimo darbai užstrigo

Trečiosios „Eilinio Džo“ dalies filmavimo darbai užstrigo

Dar 2009 metais kino studija „Paramount Pictures“ sukūrė pirmąją „Eilinio Džo“ (angl. „GI Joe“) dalį. Ir nors ji nebuvo tokia sėkminga, kaip pirmoji „Transformerių“ (angl. „Transformers“), visgi padarė pakankamai, kad sulauktų tęsinio. 2013 metais studija žengė meistrišką žingsnį ir į tęsinį įtraukė smarkiai populiarėjantį Dwayne‘ą Johnsoną, kuris buvo lyg sėkmės talismanas, padėjęs filmui uždirbti daugiau nei 375 milijonus dolerių. Deja, statyti franšizę ant tokių plačių pečių nėra labai lengva. Ir būtent dėl to darbai dabar sustoja.

Kad ir kaip norėtųsi skubinti darbus, trečioji „Eilinio Džo“ dalis pasirodys dar negreit būtent dėl D. Johnsono užimtumo. Jis yra toks užimtas ir taip visų graibstomas, kad vos turi laiko pailsėti. Tad nenuostabu, jog „Eilinis Džo“ yra nepirmenybinis filmas. Vien 2017 metais jis turėtų pasirodyti bent keturiuose filmuose. O be filmų aktorius dar filmuojasi ir televizijos projektuose. Tad jo darbo grafikas yra pernelyg įtemptas.

Apie filmo kūrimo priklausomybę nuo D. Johnsono pasisakė ir šį faktą patvirtino jo kolega filme Byung-hun Lee. „Girdėjau iš studijos, kad turėtume kurti trečiąją dalį, bet jie nori sudėlioti aktorių grafikus. Ypatingai Dwayne‘o Johnsono“, – teigė aktorius.

Na, o pagrinde problema yra paprasta. Labai abejotina, ar iki 2019 metų aktorius apskritai turės laisvų akimirkų. Jis paskolino savo balsą „Disney“ animaciniam filmui „Moana“, taip pat pasirodys juostose „Greiti ir įsiutę 8“ (angl. „Fast 8“), „Gelbėtojuose“ (angl. „Baywatch“), „Kelionė į pasaulio centrą 3: Iš Žemės į mėnulį“ (angl. „Journey 3: From the Earth to the Moon“) ir Jumanji. Ir tai yra vos keli darbai kitiems metams. Kol kas paskutinis patvirtintas jo filmas yra „DC Comics“ ekranizacija „Šazamas“ (angl. „Shazam!“), kuriame jis suvaidins antagonistą Juodąjį Adamą.

Išlieka tik klausimas, ar labai mes norime to trečiojo filmo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles