Anne Hathaway vaidins Roberto Zemeckio filme „Raganos“

Anne Hathaway vaidins Roberto Zemeckio filme „Raganos“

Aktorė Anne Hathaway vaidins kino studijos „Warner Bros.“ ir režisieriaus Roberto Zemeckio kuriamoje naujoje Roaldo Dahlo knygos adaptacijoje „Raganos“ (angl. „The Witches“).

Kiek anksčiau naujienų portalas „Variety“ buvo pranešęs, kad A. Hathaway turėjo du pasiūlymus – šį ir vaidmenį televizijos seriale vaikams „Sezamo gatvė“ (angl. „Sesame Street“) ir tuo metu aktorė buvo susitelkusi ties abiejų projektų planavimu. O praėjus grafiko sudarymo rūpesčiams dabar jau aišku, kad A. Hathaway įkūnys 1990 m. filme Anjelicos Huston sukurtą stipriausios raganos personažą. Paremtas 1973 m. knyga, filmas pasakoja apie 7-metį berniuką, kuris susiduria su tikromis raganomis. „Warner Bros.“ šią knygą filmu pavertė jau 1990 m., kur A. Huston suvaidino vieną iš raganų, tačiau naujajam projektui artimi šaltiniai liudijo, kad R. Zemeckio versija bus kur kas labiau susijusi su legendine knyga, atsižvelgiant į tai, kad A. Huston kartos filmas buvo labai lengva ir palaida šios istorijos adaptacija.

R. Zemeckis taip pat kurs ir naujojo projekto scenarijų bei bus vienas iš prodiuserių kartu su partneriu Jacku Rapke per gamybos kompaniją „ImageMovers“ ir Alfonso Cuaronu bei Guillermo del Toro. A. Hathaway šiuo metu filmuojasi pavadinimo dar neturinčiame filme apie filantropą Johną du Pontą, kuris nužudė imtynininką Dave‘ą Schultzą. Artimiausiu metu aktorę bus galima išvysti trileryje „Apgaulinga ramybė“ (angl. „Serenity“), komedijoje „Afera“ (angl. „The Hustle“) ir neseniai užbaigtoje „Netflix“ dramoje „Tai, ko jis mažiausiai norėjo“ (angl. „The Last Thing He Wanted“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles