Netrukus sulauksime ir antrojo filmo „Bohemian Rhapsody“ anonso

Netrukus sulauksime ir antrojo filmo „Bohemian Rhapsody“ anonso

Pasak oficialios filmo „Bohemian Rhapsody“ socialinio tinklo paskyros, antrasis šio filmo anonsas žiūrovus turėtų pasiekti jau greitu metu. Pirmasis Fredžio Merkurio biografinio filmo anonsas buvo šiltai ir teigiamai sutiktas daugumos legendinės grupės „Queen“ fanų ir manoma, kad daugiausiai dėl to, kaip paviršutiniškai, tačiau aiškiai apžvelgiamas aktoriaus Rami Maleko įkūnijamas personažas.

F. Merkuris yra laikomas rokenrolo istorijos ikona, tad šio projekto vykdytojai turėtų jausti nemažą naštą ant savo pečių, kadangi Merkurio ir visos legendinės „Queen“ grupės istorija turi būti papasakota nepriekaištingai. Nuo pat pradžių šio filmo prodiuseriu buvo paskirtas aktorius Sacha Baronas Cohenas, tačiau dėl kūrybinių skirtumų su kolegomis, aktorius nusprendė palikti kūrybinę komandą. Visgi, po pirmojo anonso išleidimo, nebuvo išvengta ir kritikos kūrėjams. Daugiausiai kritikos kliuvo dėl to, kad nebuvo gilesnio F. Merkurio asmeninio gyvenimo atvaizdavimo. Tačiau ir pats atlikėjas realiame gyvenime buvo ganėtinai uždaras, kai kalba eidavo apie jo asmeninį gyvenimą, kas reikštų, kad taip kūrybinė grupė nusprendė gerbti Merkurio atminimą. Teigiama, kad aktorius. S. Baronas Cohenas buvo linkęs šį filmą statyti kaip labiau gyvenimišką, tačiau grupės „Queen“ nariai nesutiko su šia idėja ir jų keliai išsiskyrė. Grupės gitaristas Brianas May‘us kiek vėliau viešai išvadino Coheną „asilu“ ir apkaltino jį, esą jis meluoja dėl šios biografijos istorijos.

Dabar, po pirmojo anonso pasirodymo, jau darosi aišku, kad filmas „Bohemian Rhapsody“ fokusuosies ties F. Merkurio karjera, o ne asmeniniu gyvenimu. Akivaizdu ir tai, kad visa istorija nusimato tikrai labai įdomi, bet daugybė užkietėjusių šios grupės fanų jau žino istorijas iš to, kaip vyko darbas muzikos įrašų studijoje ir įsimintinas grupės muzikos turų istorijas. Tačiau net ir patys tikriausi grupės fanai pasidalino į dvi stovyklas: vieni norėtų, kad šis biografinis filmas labiau fokusuotųsi ties F. Merkurio asmeniniu gyvenimu, pamiršus sceną ir įrašų studiją, o kiti atvirkščiai – yra patenkinti tokiu istorijos tipu. Merkuris tapo ir homoseksualių asmenų ikona po to, kai mirė nuo AIDS. Jo gyvenimas kupinas spalvingiausių istorijų iš kurių tikrai galima sukurti labai įdomų filmą. Bus labai įdomu pamatyt, kokią kryptį galutinai apsispręs pasirinkti filmo kūrėjai, kai išvysime juostą kino teatruose. Be viso filmo pamatymo – tai telieka tiesiog spėlionėmis.

Lieka tikėtis, kad antrasis filmo anonsas suteiks šiek tiek aiškesnį Merkurio gyvenimo paveikslą greta grupės „Queen“. Vienas dalykas, kuris yra labai aiškus įrodymas iš pirmojo anonso, tai, jog aktorius R. Malekas padarė tikrai neįtikėtiną darbą, nukreipdamas visą savo energiją ties šiuo vaidmeniu. Akivaizdu, kad aktorius puikiai išmoko grupės lyderio scenines manieras ir yra gąsdinančiai panašus į legendinį  atlikėją, nuotraukoje, kuria buvo pasidalinta reklamuojant artėjantį antrąjį anonsą. „Bohemian Rhapsody“ kino teatruose pasirodys jau šių metų lapkričio 2 d., o naujasis anonsas turėtų pasirodyti jau greitu metu.

 

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles