„Sostų karų“ žvaigždė Peteris Dinklage galimai filmuosis pasakų filme „Rumpelstiltskinas“

„Sostų karų“ žvaigždė Peteris Dinklage galimai filmuosis pasakų filme „Rumpelstiltskinas“

Kitąmet sulauksime jau paskutiniojo serialo „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) sezono. Kol gerbėjai su nekantrumu laukia, kas gi atsisės į geležinį sostą ir kaip baigsis visas serialas, aktorius Peteris Dinklage’as, kuris įkūnijo gerbėjų mėgstamą personažą Tyrioną Lanisterį, pamažu ima judėti į kitą etapą savo karjeroje. „Emmy“ apdovanojimą pelnęs aktorius jau stojasi į eilę naujam projektui, tad galime tikėtis aktorių išvysti klasikinėje pasakoje „Rumpelstiltskinas“.

Pasak pramogų portalo „Variety“, P. Dinklage’as pakviestas tiek projekte vaidinti, tiek jį prodiusuoti. Kol kas nėra jokio patvirtinimo, ar jis vaidins pagrindinį vaidmenį ir kokių dar aktorių galėsime sulaukti šiame filme. Praleidus daugybę metų Vesterose, šis filmas tampa prioritetu tiek aktoriui, tiek ir „Sony“ studijai, kuri ir inicijavo šį projektą. Patrickas Nessas, kuris rašė scenarijus mokslinės fantastikos filmams „Chaos Walking“ ir „Septynios minutės po vidurnakčio“ (angl. „A Monster Calls“), rašys ir šio naujai kuriamo filmo „Rumpelstiltskinas“ scenarijų.

Dar nėra aišku, ar filmas bus perkeliamas į moderniuosius laikus, ar liks prie originalios istorijos idėjos. Siužeto detalės taip pat vis dar laikomos paslaptyje, tačiau yra žinoma, kad tai bus Brolių Grimų pasakos adaptacija. Pasakoje malūnininkas pameluoja karaliui pasakydamas, kad jo duktė geba iš šiaudų suverpti auksą. Karalius ją pasiima ir uždaro bokšte, kartu su krūva šiaudų bei verpimo rateliu, įsakydamas, kad ji turi priverpti aukso iki ryto, antraip jai bus nukirsta galva. Kai mergina praranda visas viltis, priešais ją pasirodo į mažą velniuką panašus padaras, kuris pasiūlo jai priverpti aukso, mainais į jos žiedą. Jiedu tęsia šiuos santykius, kol mergina galiausiai nebeturi ko pasiūlyti velniūkščiui, o šis pareikalauja jos pirmagimio sūnaus. Mergina iškart persigalvoja dėl sandėrio, kai jai gimsta sūnus ir keistasis sutvėrimas meta jai iššūkį, atspėti jo vardą per tris dienas. Malūnininko duktė atspėja jo vardą, originalioje pasakoje pavadindama jį Rumpelstiltskinu ir šis įpykęs išnyksta.

Šis į velniuką panašus personažas jau ir anksčiau buvo pasirodęs įvairiausiuose filmuose ir istorijose, tačiau geriausiai jis tikriausiai žinomas iš „ABC“ televizijos serialo „Senų senovėje“ (angl. „Once Upon a Time“). Jis buvo pagrindinis veikėjas, kurį vaidino Robertas Carlyle’as ir dažnai vaikščiojo tarp didvyrio ir piktadario. Jis dažniausiai sužibėdavo organizuodamas magiškus sandorius, kurie dažniausiai pasisekdavo jo naudai.

Šis projektas vis dar pradinėje kūrimo stadijoje, tad dar nėra paskelbtos ir išleidimo datos. Pasak portalo „Deadline“,  aktorius P. Dinklage’as jau septintą kartą buvo nominuotas „Emmy“ apdovanojimui kaip antraplanis aktorius. Taip jis pasiekė naują rekordą, kaip daugiausiai nominuotas žmogus vienoje kategorijoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles