Kultinis serialas „Vedęs ir turi vaikų“ grįžta!

Visų pamėgtas serialas „Vedęs ir turi vaikų“ (angl. „Married with Children“) grįžta! Istorija, pasakojusi Elo Bandžio ir jo šeimos istoriją, trukusią 11 sezonų, pagaliau praskleidė paslapties šydą pranešusi geras naujienas.

Davidas Faustino, vaidinęs Elo Bandžio sūnų, Budą Bandį patvirtino, kad serialas netrukus ir vėl šmėžuos TV ekranuose: „Sony beprotiškai susižavėjo mano nauja idėja. Studija jau rūpinasi teisiniais reikalais, kurie netrukus turėtų būti užbaigti. Tiek Edas O’Neillas, tiek Katey Sagal, tiek Christina Applegate nekantrauja ir vėl grįžti į filmavimo aikštelę“.

Budo Bandžio seserį Kelę vaidinusi Christina Applegate patvirtina aktoriaus žodžius. „Visi pagrindiniai aktoriai jau išsakė savas nuomones, kad serialas turi atgimti. Šiuo metu žinau, kad serialas labiausiai suksis ties D. Faustino šeima, o mano herojė turėtų turėti maždaug 10 vaikų. Esu tuo tikra“.

Internete jau sklinda spėjimai, kaip turėtų vadintis naujasis serialas ir vienas juokingiausių pavadinimų, sudominusių ir studiją yra „Vedęs ir turi anūkų“ (angl. „Married with Grandchildren“).

Pasibaigus originalaus serialo filmavimams visų pagrindinių aktorių karjeros tiesiog spindėjo. Ed’as O’Neillas iki šiol vaidina seriale „Moderni šeima“ (angl. „Modern Family“), o Katey Sagal, vaidinusi Pegę Bundį, iki praeitų metų vaidino kitame seriale „Anarchijos vaikai“ (angl. „Sons of Anarchy“).

Kada serialas turėtų išvysti dienos šviesą – kolkas nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles