Mėgaukitės vasaros karščiu su užvedančiais filmo „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ ir jo bendradarbių didžėjų ritmais

Karščio bangai vilnijant per Lietuvą, atrodo, ko betrūksta iki pilnos laimės – sudėjus saulę, puikią kompaniją ir tinkamą muziką linksmybės garantuotos. Likus vos porai savaičių iki tikru vasaros uždarymo vakarėliu tapsiančio trankaus naujojo filmo „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ premjeros, dalijamės keletu kūrinių, kurie jūsų vasarišką nuotaiką pakylės dar labiau.

Filme „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ pasakojama apie 23-ejų didžėjų Koulą, kurį įkūnijo aktorius Zacas Efronas, ir jo pastangas užsitarnauti Holivudo vakarėlių rengėjų ir lankytojų pripažinimą. Ruošiantis šiam vaidmeniui 27-erių Z.Efronui teko įsigilinti į elektroninės šokių muzikos pasaulį ir susipažinti su didžėjaus amatu. Žinoma, aktoriui pamokos neprailgo, mat mokėsi jis iš sėkmingų šios srities specialistų.

Juostos kūrėjai pakvietė net keletą žinomų didžėjų, kurie tapo filmo konsultantais. Vienas jų –Švedijos didžėjus ir elektroninės šokių muzikos prodiuseris Alessandro Lindbladas, geriau žinomas sceniniu vardu Alesso. Jis yra dirbęs su tokiais žinomais muzikos pasaulio vardais kaip jo tautiečiai didžėjai Avicii ir Sebastianas Ingrosso, kolektyvas „OneRepublic“, Calvinas Harrisas, Usheris, Davidas Guetta ir kiti.

Alesso surengtą vakarėlį „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ filmavimo aikštelėje pamatyti galite paspaudę ant šios nuorodos.

Taip pat siūlome išgirsti Alesso hitą „Heroes“ čia.

Dar vienu Z.Efrono mokytoju tapo didžėjus Them Jeans, kurio nuotykius filmavimo aikštelėje galite pamatyti čia.

Vasaros vakarą tikrai praskaidrins šmaikštus Them Jeans kūrinys „Vowel Play“ čia.

Trečiasis Z.Efrono konsultantas buvo jaunasis Olandijos talentas, 19-metis didžėjus Martinas Garrixas. Jį išgarsinęs kūrinys „Animals“ ypač tiks vasaros nakties šėlsmui. Susipažinimui spauskite čia.

Nusiteikusiems romantiškai patiks jausmingas ir energingas Bassnectar kūrinys „You & Me“ iš „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ garso takelio. Susipažinimui spauskite čia.

Tikrasis Kalifornijos didžėjaus ir prodiuserio Bassnectar vardas yra Lorinas Ashtonas. Duodamas interviu „Rolling Stone“ žurnalui jis dainą „You & Me“ net pavadino savo himnu. Šį jo kūrinį muzikos gerbėjai gali atrasti prieš porą savaičių išleistame naujausiame Bassnectar albume „Noise vs. Beauty“.

Karščiausi Holivudo vakarėliai ir kokybiška elektroninė muzika Lietuvos žiūrovų filme „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ kino teatruose lauks nuo rugpjūčio 28 dienos. Filmo „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles