„Sony“ paskelbė oficialiai – bus dar du „Pašėlusių vyrukų“ tęsiniai

„Sony“ paskelbė oficialiai – bus dar du „Pašėlusių vyrukų“ tęsiniai

Kino studija „Sony“ paskelbė būsimų projektų premjerines datas 2017 metams. Jų tarpe atsidūrė ir vienas geidžiamiausių projektų, apie kurį gerbėjai kalba jau ne vienerius metus. Tai – tuo metu režisieriaus Michaelo Bay‘aus režisuoti „Pašėlę vyrukai“ (angl. „Bad Boys“). Svarbiausia, paskelbta ne vieno, o net dviejų tęsinių datos.

1995 metais pasirodę pirmieji „Pašėlę vyrukai“ buvo fantastiškas veiksmo filmas, kuris turėjo viską – charizmatiškus veikėjus, gerą ir įdomų scenarijų, tobulą veiksmą, puikų garso takelį ir begales sprogimų. Po aštuonerių metų pasirodęs tęsinys buvo kiek silpnesnis, tačiau ne ką prasčiau įsikirto į filmų gerbėjų mintis. Tačiau nuo tada kalbos apie tęsinius tik ir liko kalbomis.

Iki pernai metų, kai dalyvaudamas pokalbių laidoje vienas filmo žvaigždžių Martinas Lawrence‘as patvirtino, jog trečioji dalis jau pradedama kurti. Tai sukėlė didelę džiaugsmo bangą gerbėjų tarpe, tačiau pradinės stadijos galėjo tik duoti užuominą, jog scenarijus baigiamas rašyti. Nuo tada kalbos kaip ir nurimo, visi laukė tolesnių žinių iš būsimo filmo kūrėjų.

Jau šių metų gegužę studija pranešė, kad scenaristas ir režisierius Joe Carnahanas, sukūręs „Sniegynų įkaitus“ (angl. „The Grey“) suka ratus apie veiksmo filmo tęsinį ir galiausiai šie pranešimai pasitvirtino. Tiesa, dar tiksliai nežinoma, ar tikrai J. Carnahanas režisuos filmą, mat kol kas jis įvardijamas tik kaip scenaristas. Labai tikėtina, kad į režisieriaus kėdę grįš tas pats M. Bay‘us, kuris ir buvo atsakingas už pirmąsias dvi dalis.

Iš M. Lawrence‘o užsidegimo matyti, kad jis tikrai planuoja grįžti į trečiąją dalį. Jis pats pasiūlė savo partneriui Willui Smithui taip pat prisijungti ir suvaidinti savo veikėją, tik kol kas dar nėra aišku, ar jis sutiks, mat viena priežasčių, kodėl jis atsisakė vaidinti „Nepriklausomybės dienos“ tęsinyje, buvo argumentas, jog „Nenoriu būti tęsinių vyruku“. Kita vertus, jis jau vaidino dviejuose „Pašėlusių vyrukų“ filmuose, po kurių, realiai, ir šovė į žinomų Holivudo aktorių sąrašą.

Na, o dabar tapo oficialu, kad turėsime net ne vieną, o du filmus, kurie pasirodys taip: „Pašėlę vyrukai 3“ – 2017 metų vasario 13 d., „Pašėlę vyrukai 4“ – 2019 metų birželio 3 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles