Pirmasis „Dunkirko“ anonsas alsuoja itin stipriu veiksmu ir įtampa

Režisierius Christopheris Nolanas ir vėl ruošiasi sugrįžimui į didžiuosius kino ekranus. Nepilną dvidešimtmetį trunkanti režisieriaus karjera jau dabar pasižymi itin pavykusiais kūriniais, o šio gerbėjai spėlioja, ar šis sugebės ir vėl nustebinti jau visko mačiusį pasaulį. Ateinančią vasarą didžiuosiuose kino ekranuose pasirodys C. Nolano naujausias filmas apie Antrąjį Pasaulinį Karą – „Dunkirkas“ (angl. „Dunkirk“).

Pagaliau buvo pristatytas ir pirmasis normalus juostos anonsas, kuriame galime išvysti daugybę intriguojančių kadrų. Vienas pirmųjų anonse pasirodė kine debiutuojantis vokalistas Harry Stylesas, o filme taip pat išvysime ir kelis jau itin pamėgtus C. Nolano aktorius Tomą Hardy su Cillianu Murphy.

Dunkirkas atvaizduoja istoriją, kuri neabejotinai paveikė šį pasaulį. Pats anonsas prasideda kuomet didžiulę Britų ir Sąjungininkų kariuomenę apsupa gausios priešų gretos. Įkalinti sausumoje, kariai turi vienintelę išeitį – bėgti atgal į jūrą, tačiau užpuolikai nenumaldomai artėja ir šie turi atremti priešų ataką. Pirmasis juostos anonsas puikiai atspindi įtampą ir baimę, tvyrančią iš aktorių akių.

Šįsyk režisierius Christopheris Nolanas savo aktorių gvardijai pasirinko ganėtinai netikėtą sudėtį, tačiau į juostą privilioti Tomas Hardy, Markas Rylance’as bei Kennethas Branagh nuteikia optimistiškai. Į kino teatrus „Dunkirkas“ atkeliauja 2017-ų metų Liepos 21-ąją.

Kviečiame susipažinti su šviežiausiu juostos anonsu:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles