„Greiti ir įsiutę 8“ režisierius F. Gary Gray’us veda derybas dėl „Vyrai juodais drabužiais“ atnaujinimo

„Greiti ir įsiutę 8“ režisierius F. Gary Gray’us veda derybas dėl „Vyrai juodais drabužiais“ atnaujinimo

„Greiti ir įsiutę 8“(angl. „Furious 8“) bei „Tiesiai iš Komptono“ (angl. „Straight Outta Compton“) režisierius F. Gary Gray’us veda derybas su „Sony“ studija dėl galimybės atnaujinti „Vyrai juodais drabužiais“ (angl. „Men in Black“) filmų seriją. Režisierius jau dirba Holivude daugiau kaip 20 metų, jo debiutinė komedija „Penktadienis“ (angl. „Friday“) pasirodė 1995 metais, bet tik dabar, po to, kai du jo ankstesni filmai finansiškai tapo labai sėkmingi, jis turi prabangą pasirinkti, ką nori daryti ateityje.

Paskutinė „Vyrai juodais drabužiais“ dalis pasirodė kinuose 2012 metais ir po to buvo svarstoma, kur toliau keliaus ši serija. Vienu metu net buvo kalbama apie „Vyrai juodais drabužiais“ ir „Nevykėliai po priedanga“ (angl. „21 Jump Street“) serijų sujungimą, kur Jonah Hill’as ir Chaning’as Tatum’as būtų perėmę pagrindinius vaidmenis, tačiau žinių apie šį projektą nebebuvo nuo 2016 metų gruodžio.

Kol kas žinoma, kad F. G. Gray’us norėtų režisuoti filmą, kurio scenarijų parašė „Geležinis žmogus“ (angl. „Iron Man“) scenaristai Matt’as Holloway’us ir Artas Marcum’as, o filmo prodiuseris bus Steven’as Spielberg’as. Ankstesnių filmų žvaigždės Tommy’is Lee Jones’as ir Will’as Smith’as nesugrįš į naująją dalį ir dėmesys bus skiriamas naujiesiems aktoriams.

Filmas pasirodys kinuose 2019 metų birželio 14 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles