H. Ledger‘is būtų norėjęs ir toliau vaidinti Džiokerį

H. Ledger‘is būtų norėjęs ir toliau vaidinti Džiokerį

Sunku rasti žmogų, kuris nieko nebūtų girdėjęs apie Betmeną ir filmus, kuriuose šis herojus pasirodo. Skirtingais laikotarpiais yra pasirodę skirtingų šio veikėjo istorijos adaptacijų, o viena sėkmingiausių pasirodė praėjusiame dešimtmetyje, kuomet Betmeno trilogijos ėmėsi garsusis režisierius Christopher‘is Nolan‘as. Antroje šios trilogijos dalyje pasirodė ir vienas garsiausių Betmeno priešų – Džiokeris, įkūnytas aktoriaus Heath‘o Ledger‘io. Drįsiu pasakyti, jog tai geriausias juokdario iš Betmeno pasaulio įkūnijimas, iki šiol verčiantis gerbėjus su susižavėjimu stebėti kiekvieną veikėjo pasirodymą kadre. Deja, pats aktorius nesulaukė tuo metu dar tik būsimos šlovės – net nebaigus filmo kūrimo pasaulį pasiekė liūdna žinia, jog H. Ledger‘is mirė.

Neseniai pasirodė interviu, kuriame kalbinama garsaus mirusio aktoriaus Heath‘o Ledger‘io sesuo Kate. Ji prisiminė paskutinį savo telefoninį pokalbį su broliu, kurio metu jis užsiminė, jog jaučiasi labai laimingas galėdamas dirbti su Christian‘u Bale‘u ir Christopher‘iu Nolan‘u bei ketina ateityje ir toliau vaidinti Džiokerį. Sesuo taip pat papasakojo, kad grįžęs namo per Kalėdas jis nenustojo kalbėti apie filmą, demonstravo juoką ir rodė didžiulį atsidavimą vaidmeniui.

Jau anksčiau yra sklidę kalbų apie šio aktoriaus detalų pasirengimą vaidmeniui. Jis kartais net užsidarydavo kelioms savaitėms viešbutyje tam, kad be trikdžių galėtų įsijausti į norimą personažą. Aktoriaus sesuo tai patvirtino pridedama, kad nepaisant to, jog Heath‘as visada rimtai žiūrėjo į savo vaidmenis, ruošimasis vaidinti Džiokerį jam buvo kažkas dar didingesnio ir svarbesnio nei bet kada anksčiau.

Kas žino, jei ne skaudi tragedija, galbūt trečioje dalyje šalia naujo blogiuko Tom‘o Hardy būtume ir vėl išvydę nepakartojamą H. Ledger‘į.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles