Baigtas rašyti pirminis „Vaikio ant ratų 2“ scenarijus

Baigtas rašyti pirminis „Vaikio ant ratų 2“ scenarijus

Nors „Vaikis ant ratų 2“ (angl. „Baby driver 2“) „Sony Pictures“ nebuvo oficialiai patvirtintas, tačiau režisierius bei potencialaus būsimo tęsinio kūrėjas nekantrauja pradėti darbus. Jis patvirtino, kad pirmasis pradinis scenarijus jau yra parašytas bei su šia žinias paskelbė dar keletą naujienų.

Edgaras Wrightas yra žmonių mėgiamas režisierius, kuris per paskutinį dešimtmetį žiūrovams pateikė ne vieną pamėgtą hitą. Savo vardą jis pradėjo garsinti su su britiška komedija „Spaced“, kurioje pirmą kartą jėgas sujungė komikai Nickas Frostas ir Simonas Peggas. Trio savo bendradarbiavimą tęsė ir sukūrė filmų trilogiją, kuri susidėjo iš „Zombių karaliaus“ (angl. „Shaun of the Dead“), „Kieto faro“ (angl. „Hot Fuzz“) ir „Pasaulio pabaiga“ (angl. „The World‘s End“). E. Wrightas taip pat režisavo daugeliui tikrai gerai žinomą filmą „Skotas Pilgrimas prieš pasaulį“ (angl. „Scott Pilgrim Vs. the World“), kuris savo gyvavimą tęsė ir kitose internetu transliuojamų filmų platformose bei tapo kultiniu. Bet didžiausio  triumfas ir pasisekimas režisierių pasiekė sulaukė išėjus filmui „Vaikis ant ratų“ (angl. „Baby driver“), kurio tęsinio, regis, pagaliau sulauksime.

„Vaikis ant ratų 2“ dar labiau išplės pirmojo filmo istoriją keliais naujais veikėjais ir taip pat yra žadama tokia pati veiksmo bei geros muzikos dozė. O kas be ko, į ekranus dar vienam pasivažinėjimui sugrįš ir pats Anselis Elgortas, pirmajame filme vaidinęs Mažylį.

Pirmosios dalis scenarijų Edgaras Wrightas rašė kartu su Krysty Wilson-Cairns, kuri yra geriau žinoma dėl savo televizijos serijų, pavadinimu „Pigios siaubo istorijos“ (angl. „Penny Deadful“). Nors naująjį projektą planuojama pradėti filmuoti vasarą, oficiali išleidimo data dar nėra žinoma. Naujausias E. Wrighto filmas JAV kino teatrus pasieks tik 2020 metais, o iš to galime spėti, kad „Vaikio ant ratų 2“ mes neišvysime dar iki 2021 metų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles