Channingas Tatumas gali režisuoti „Gambito“ filmą

Channingas Tatumas gali režisuoti „Gambito“ filmą

Pranešimui, kad Channingas Tatumas vaidins „Iksmenų“ (angl. „X-men“) veikėją, atskirame Gambito filme, greitai sueis 5 metai. Nuo tada filmo projektas išgyveno nuolatinius pokyčius gaudamas bei prarasdamas režisierius,  paskelbimo datas, galiausiai viską atšaukiant. Bet, kad ir kaip smarkiai viskas būtų pasikeitę, vienas faktas nepakito – Channingas Tatumas lieka projekte. Anot naujausio reportažo, jis pats gali imtis režisūros.

Naujausiomis žiniomis Channingo Tatumo ir jo vadybininkų komandos keliai išsiskyrė. Tame pačiame pranešime yra užsiminta, kad aktorius nori užimti režisieriaus kėdę bei prisiimti pagrindinį vaidmenį „Gambito“ filme.

Šios naujienos duoda nemažai peno apmąstymams, kadangi tai būtų C. Tatumo režisūrinis debiutas, tad „Fox“ studijai tektų nemažai rizikos turintis projektas, kurio pasisekimas nėra garantuotas, o kūrybiniai darbai būtų tikrai brangūs. Nuo pat pradžios biudžeto išlaidos ir buvo pagrindinė priežastis, dėl ko studija filmo darbų pradžiai taip ir neuždegė žalios šviesos. Šiuo atveju aktorius neturi jokios režisūros patirties, o paties projekto pasisekimas būtų neįtikėtinas stebuklas, kurio komiksų filmų istorijoje dar tikrai nebuvo.

Šiuo momentu taip pat egzistuoja dar keletas įmanomų pasirinkimų. Jungiantis „Disney“ ir „Fox“ studijoms, daugelis „Marvel“ projektų kuriuos kūrė „Fox“ buvo sustabdyti arba atidėti. Filmų kūrėjai turėtų būti labai viską gerai apgalvoję ir atsargūs, norėdami prisijungti prie tokio dydžio projekto, kurio C. Tatumas taip lengvai nenorės paleisti, net ir „Disney“ gavus abiejų įmonių vadžias.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles