„Nuostabiosios moters“ režisierė patikino, jog Stivo Trevoro grįžimas bus logiškas

„Nuostabiosios moters“ režisierė patikino, jog Stivo Trevoro grįžimas bus logiškas

Natūralu, jog po „Nuostabiosios moters“ (angl. „Wonder Woman“) sėkmės „DC“ iškart paskelbė apie planuojamą tęsinį. Nedrąsiai bandydami pakartoti filmo sėkmę, jie pasiliko ir originalo režisierę Patty Jenkins, ir Gal Gadot veikėjos meilės interesą – Chriso Pine’o vaidinamą Stivą Trevorą. Nedidelė problemėlė – pirmoje dalyje Stivas mirė, tačiau režisierė patikina – jo sugrįžimas nebus pritemptas.

Po pernai metais pasirodžiusio filmo daugiausia liaupsių atiteko P. Jenkins ir G. Gadot, tačiau kritikai nepamiršo ir Chriso Pine’o pasirodymo – galbūt tai ir buvo priežastis sugrąžinti veikėją į šią seriją. Įdomu, jog tęsinio veiksmas vyks 1984-aisiais – maždaug 70 metų po originalo įvykių, tačiau Stivas Trevoras pirmosiose reklaminėse nuotraukose atrodo nepakitęs.

Patty Jenkins pagaliau sutiko atsakyti į klausimus dėl Trevoro grįžimo. Anot jos, sugrįžimas nebuvo atsakymas į „pasisekė viena, todėl pabandykime įkišti tave ir čia“, o itin svarbi istorijos dalis. „Stivo grįžimas bus visiškai logiškas, kol kas galiu pasakyti tik tiek“ – nedaugžodžiavo režisierė.

Kalbėdama apie 9-ojo dešimtmečio veiksmo laiką, ji sakė: „šią erą rodome skirtingai, nei iki šiol tai darė kiti filmai. Mūsų versijoje – sakau tai kaip 9-ojo dešimtmečio vaikas – pilna nuostabios muzikos ir puikaus meno – šis dešimtmetis buvo ekstremaliausias žmonijos istorijoje. Tada galėjome daryti ką panorėję ir nežinojome to kainos. Filmuojant buvo smagu prisiminti laikus, kai nežinojome, kada visa tai baigsis“.

Atsakymo į Stivo Trevoro prisikėlimo paslaptį teks palūkėti – „Nuostabioji moteris 1984“ (angl. „Wonder Woman 1984“)  pasirodys tik kitų metų birželio 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Viktoras / 2019 sausio 22

    Veiksmas vyksta praėjus 70 metu nuo originalo o ne 40 metu, pirmoje dalyje vaizduojamas pirmas pasaulinis karas , o ne antras 🙂

  2. Motiejus Ramašauskas / 2019 sausio 22

    Pataisėm, ačiū!