Christopheris McQuarrie‘is gali sugrįžti į „Neįmanomą misiją“

Christopheris McQuarrie‘is gali sugrįžti į „Neįmanomą misiją“

Atsižvelgdamos į masinę penktosios dalies „Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rogue Nation“) sėkmę kino studijos „Paramount“ ir „Skydance“ tikisi tęsti bendradarbiavimą su scenaristu ir režisieriumi Christopheriu McQuarrie‘iu. Patikimų šaltinių duomenimis C. McQuarrie‘is grįš kaip šeštosios „Neįmanomos misijos“ dalies scenaristas, o galbūt ir režisierius.

Studijos ir C. McQuarrie‘io atstovai atsisakė pakomentuoti šią informaciją, tačiau kai kurie šaltiniai teigia, kad vedamos derybos artėja prie sėkmingos pabaigos. Pateikiamais duomenimis, studija planuoja filmavimus pradėti jau kitų metų rugpjūtį.

Šeštojoje dalyje žiūrovai vėl turės progą išvysti šios serijos žvaigždę Tomą Cruise‘ą, neatmetama galimybė, kad grįš ir Rebecca Ferguson, „Slaptojoje tautoje“ atlikusi Ailsos Faust vaidmenį. T. Cruise‘as šiuo metu Naujajame Orleane filmuojasi kriminalinėje veiksmo dramoje „Džekas Ryčeris: niekada negrįžk atgal“ (angl. „Jack Reacher: Never Go Back“). Dėl „Slaptosios tautos“ sėkmės „Paramount“ aiškiai pareiškė, jog nori viską paskubinti, kad galėtų pradėti populiariosios serijos „Neįmanoma misija“ šeštosios dalies filmavimą jau ateinančiais metais.

Jei studijai pavyktų susitarti su C. McQuarrie‘iu, tai taptų nauju „Neįmanomos misijos“ etapu, kadangi iki šiol nebuvo režisieriaus, kuris būtų kūręs daugiau nei vieną šios serijos dalį.

Ir nors C. McQuarrie‘is turi ką veikti, tačiau nei vienas iš jo dabartinių įsipareigojimų netrukdys jam imtis „Neįmanomos misijos 6“ scenarijaus ir ruoštis filmavimui 2016 m. vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles