Galime sulaukti dar daugiau „Sostų karų“

Galime sulaukti dar daugiau „Sostų karų“

Tikriausiai daugiausiai susidomėjimo sulaukiantis televizijos serialas „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) gali sulaukti daugiau epizodų nei buvo planuojama, rašo „Entertainment Weekly“. Tai pat užsimenama apie dar vieno serialo kūrimą, kuris rodytų istoriją, nutikusią iki „Sostų karuose“ rodomų įvykių.

Serialo kūrėjai Davidas Benioffas ir Danas Weissas anksčiau yra teigę, jog nori, kad visa serialo trukmė būtų 73 valandos. Septintas sezonas, kuris pasirodys šių metų vasarą, susidės iš septynių epizodų. Tai reiškia, kad kūrėjų planuose aštuntasis ir paskutinis populiariojo serialo sezonai savyje talpinti po 6 serijas. Visgi, panašu, kad diskusijose dėl finalinio sezono trukmės dar nėra padėtas taškas.

„Jie [Davidas Benioffas ir Danas Weissas] dar svarsto, kokia turėtų būti sezono forma. Jei jie sukurs aštuonias serijas, aš norėsiu dešimties. Bet iš tikro, viskas priklauso nuo jų“, – teigė HBO kanalo programų direktorius Casey‘is Bloysas.

Taip pat yra svarstoma kurti „Sostų karų“ priešistorę. HBO programų direktorius mano, kad kanalas pasielgtų kvailai, jei neišnaudotų turimų nuosavybės teisių, tačiau kokybės kartelė yra užkelta labai aukštai. „Aš nesiimsiu to daryti vien dėl to, kad būtų padaryta. Tai turėtų būti kažkas ypatingo. Manau, kad geriau neturėti jokio tęsinio, nei gauti kažką skuboto“, – kalbėjo Casey‘is Bloysas.

Vienas HBO kanalo vadovų teigė, kad priešistorės serialas yra labiau tikėtinas nei šalutinis projektas, kuriame pasirodytų kai kurie dabartiniai „Sostų karų“ veikėjai.

Gerbėjams šiais metais teks ilgiau palaukti, kad galėtų nusikelti į Vesterosą. Septintasis „Sostų karų“ sezonas pasirodys vasarą, nors anksčiau naujausios serialo serijos pasirodydavo balandžio mėnesį. Tokia nukėlimo priežastis – filmavimą teko pradėti vėliau, nes buvo norima filmuoti žiemiškoje aplinkoje. Toks nukėlimas reiškia, kad „Sostų karai“ nesivaržys dėl „Emmy“ apdovanojimų šiais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles