Joe Pantoliano: „Matrica – virtualus pasaulis, Saiferis galėtų sugrįžti“

Joe Pantoliano: „Matrica – virtualus pasaulis, Saiferis galėtų sugrįžti“

Šiuo metu aktorių Joe Pantoliano galima pamatyti sugrįžusį į kino ekranus veiksmo juostoje „Pašėlę vyrukai amžiams“ (angl. „Bad Boys for Life“). Neseniai aktorius davė interviu leidiniui „The Hollywood Reporter“ ir leidosi į prisiminimus apie savo vaidmenis – tiek pagrindinius, tiek antraplanius, pavyzdžiui, tokius, kaip Ralfas Sifareto iš kriminalinio serialo „Sopranai“ (angl. „The Sopranos“) ar Saiferis iš „Matricos“ (angl. „The Matrix“). J. Pantoliano, šioje mokslinės fantastikos juostoje suvaidinęs Neo priešininką, interviu „The Hollywood Reporter“ tiesiogiai kreipėsi į režisierę Laną Wachowski, kurią jis pažįsta dar nuo 1996 m., kai filmavosi kriminaliniame romantiniame trileryje „Ryšys“ (angl. „Bound“), ir kuri jau kitais metais į kino ekranus paleis ketvirtąją „Matricos“ dalį. „Jei Lana skaito šį interviu, tai Matrica yra skaitmeninis pasaulis. Taigi Saiferis gali grįžti kaip agentas, kaip Orakulas, po velnių. Ko tik Lana nori, tą ji ir gauna. Nesiruošiu jai pastoti kelio. Bet ji turėtų sugrąžinti mane atgal!”

Aktorius taip pat paaiškino, dėl ko jam patinka šis personažas, kuris yra pasiruošęs išduoti savo artimiausius bendražygius tam, kad įgyvendintų savo svajonę: „Dauguma didžių karjerų yra pastatytos ant nuoskaudų. „Aš parodysiu jiems! Aš parodysiu savo mamai. Aš parodysiu savo tėčiui. Aš parodysiu moteriai, kuri sudaužė man širdį. Aš jiems visiems parodysiu“, pusiau juokaudamas kalbėjo J. Pantoliano.

Tuo metu, besifilmuodamas pirmojoje „Matricos“ dalyje J. Pantoliano dar nežinojo, bet ta scena, kai jo personažas Saiferis išgeria vyno, atsipjauna kepsnio (nors supranta, kad tai – juslinė apgaulė) ir agentui Smitui išsako savo sąlygas: „Noriu būti turtingas. Žinai, kas nors svarbus. Pavyzdžiui, aktorius“, vėliau tapo žinomiausia šio aktoriaus karjeroje. Apie ją dabar J. Pantoliano kalba: „Visada maniau, kad iš Wachowskių pusės tai buvo labai protinga. Jis nesako: „Noriu grįžti kaip kino žvaigždė“, jis sako: „Noriu būti aktoriumi. Kuo nors svarbiu“. Tai vidinis juokelis – aktoriai yra mažiausiai svarbūs. Meninio departamento darbuotojai yra svarbesni už aktorius. Bet kino žvaigždės yra svarbios“.

Ar Lana Wachowski susisieks su J. Pantoliano dėl vaidmens ketvirtojoje „Matricos“ dalyje? Kol kas žinome, kad Keanu Reevesas vėl vaidins Neo, o Carrie-Anne Moss – Triniti. Lambertui Wilsonui vėl pasiūlyta grįžti vaidinti Merovingą, tačiau aktorius kol kas galutinio atsakymo dar nepateikė, o Hugo Weavingas, ankstesnėje trilogijoje įkūnijęs pagrindinį blogiuką agentą Smitą, vedė derybas dėl galimybės vėl imtis šio vaidmens, tačiau tai pasirodė nesuderinama su jo ankstesniu įsipareigojimu vaidinti teatro spektaklyje. Tad apsisprendimams ir galutiniams suderinamas lieka ne tiek daug laiko – filmavimai prasidės jau visai netrukus, o ketvirtoji „Matricos“ dalis kino teatrus pasieks 2021 m. gegužę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles