Robertas Zemeckis režisuos vaidybinę „Pinokio“ versiją

Robertas Zemeckis režisuos vaidybinę „Pinokio“ versiją

Tai jau nebe gandai. Po keletą mėnesių trukusių derybų „Foresto Gampo“ (angl. „Forrest Gump“, 1994 m. ) ir „Atgal į ateitį“ (angl. „Back to the Future“, 1985 m.) režisierius Robertas Zemeckis imsis kurti „Pinokio“ (angl. „Pinocchio“) perdirbinį, praneša amerikiečių leidinys „Collider“. Tai bus dar viena „Disney“ animacijos klasikos, pasirodžiusios 1940 m., vaidybinė versija – tiesa, anksčiau už holivudinę kino ekranus pasieks italo Matteo Garrone juosta, kur Pinokio „tėtį“ Džapetą vaidina Roberto Benigni (kai kuriose Europos šalyse pradedama rodyti jau šių metų kovo mėnesį) ir Guillermo del Toro lėlinės animacijos kūrinys (premjeros data „Netflix“ numatyta 2021 m.).

Visgi grįžtant prie būsimos Holivudinės versijos verta paminėti, kad scenarijų šiam filmui rašys pats R. Zemeckis ir aktorius bei scenaristas Chrisas Weitzas („Šelmis-1. Žvaigždių karų istorija“ / angl. „Rouge One. A Star Wars Story“, 2016 m.).

Šiuo metu apie būsimą projektą daugiau nieko nežinoma. Dar 2018 m. pabaigoje amerikiečių leidinys „Variety“ skelbė, kad dukart Oskaro laureatas aktorius Tomas Hanksas, bendradarbiavęs su R. Zemeckiu tokiuose filmuose kaip „Forestas Gampas“, „Prarastasis“ (angl. „Cast Away“, 2000 m.) ir „Svajonių traukinys“ (angl. „Polar Express“), gali vaidinti Džapetą. Nors taip pat neatmetama galimybė, kad galbūt T. Hanksas „paskolins“ savo balsą Kalbančiam Svirpliui. Medinukas Pinokis bus sukurtas ta pačia kompiuterine technologiją, kokią R. Zemeckis naudojo filmuodamas fantastinį nuotykių epą „Beovulfas“ (angl. „Beowulf“, 2007 m.). Daugiau niekas neaišku, kol kas net neskelbiama filmo pasirodymo data.

„Pinokio“ filmavimo darbai vis tik turėtų prasidėti kiek vėliau šiais metais. Tačiau dar prieš tai kino ekranus pasieks kitas R. Zemeckio kūrinys – Roaldo Dahlio knygos „Raganos“ (angl. „The Witches“) nauja ekranizacija su Anne Hathaway. Filmas pasakos apie mažą berniuką, gyvenantį pas savo močiutę Anglijoje, ir turintį kovoti su raganomis. Savo ruožtu „Disney“ netrukus paleis dar vieną savo animacijos klasikos vaidybinę versiją – į kino teatrus jau pakeliui Niki Caro režisuota „Mulan“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles