„Žvaigždžių karų: galia nubunda“ bilietų pardavimai laužo rekordus ir internetą

Jau vakar pranešėme, kad vakar Jungtinėje Karalystėje pradėti pardavinėti „Žvaigždžių karų: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) akimirksniu užlaužė net trijų kino teatrų tinklų internetines bilietų pardavimo sistemas. Kadangi pardavimai JAV prasidėjo antradienį Europos laiku, informacija apie srautą pasiekė tik dabar. Ir ohoho, koks startas!

Pirmiausia turbūt reikia paminėti tokį faktą, jog bilietų pardavimai JAV prasidėjo tik pirmadienio vakarą, iškart po to, kai pasirodė paskutinis filmo anonsas. Ir tą akimirką smigo praktiškai visų JAV kino teatrų bilietų pardavimo sistemos. Trumpam užlinkusi buvo net specialiai bilietų į kiną pardavimais užsiimanti svetainė „Fandango“. Tiesa, ji vienintelė staiga spėjo sureaguoti į trikdžius ir greitai atsistatė savo sistemas. Bet galiausiai gavosi taip, kad daugumai kino teatrų teko atsiprašinėti. „Atleiskite, manėme, kad esame pasiruošę. Pasirodo, kad ne“, – teigė vieno kino teatro atstovas.

Tuo tarpu vienintelis „Fandango“ sugebėjo daugiau ar mažiau vesti statistiką. Pasak jų atstovo, „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ nukarūnavo iki šiol pirmos dienos rekordą laikiusią pirmąją „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“). Ir aplenkė ją ne keliais doleriais, o aštuoniais kartais. Tikslių skaičių dar nėra, bet aštuoni kartai – daug. „Tai ypatingai diena kino industrijai, kurios metu sulaukėme beprecedentės bilietų paklausos. Kino teatrai be perstojo pridedinėja premjeras į „Fandango“ ir bando atsakyti į visų gerbėjų poreikius. Entuziazmas dėl šių metų laukiamiausio filmo yra tiesiog nežemiškas ir tikimės, kad toks džiaugsmas tęsis iki pat premjeros“, – teigė „Fandango“ atstovai.

Kaip pranešama, kino teatrai stumia kitus filmus iš repertuaro, o visas sales atiduoda „Žvaigždžių karams“. Pastebima, kad šalyse, kuriose filmas galės pasirodyti dar gruodžio 17 dieną, savo seansus dėlioja laikais 19.01 val., 19.02 val., 19.03 val. ir taip toliau. To priežastis – kino studija „Disney“ leido filmą rodyti tik nuo 19 valandos, taigi visur startai būna po vieną minutę nuo leidimo. Kai kurie kino teatrų tinklai net priėmė sprendimą filmus rodyti kiaurą parą ir kino teatrų neuždaryti visą savaitgalį.

„Žvaigždžių karai: galia nubunda“ Lietuvą pasieks gruodžio 18 dieną, o patys didžiausi fanai bus kviečiami į visą dieną truksiantį „Žvaigždžių karų“ maratoną Vilniuje ir Kaune.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Aizen / 2015 spalio 21

    Bye bye Avatar