Aktorius Aaronas Paulas vis dar neatskleidžia ar pasirodys „Bręstančio blogio“ filme

Aktorius Aaronas Paulas vis dar neatskleidžia ar pasirodys „Bręstančio blogio“ filme

Jau visi apsipratome su ta mintimi, kad kino teatrus pasieks serialo „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“) projektas – kino filmas. Tačiau, vienas pagrindinių serialo aktorių, Aaronas Paulas atsisako atskleisti savo egzistavimą filme, nors jis tikisi, kad jeigu filmas tikrai įvyks, būtent jis vaidins veikėją Džesį Pinkmaną. Praėjusių metų pabaigoje aktorius nusprendė pailsėti nuo socialinių tinklų, būtent tada, kada buvo pradėtas kurti naujasis filmas. Nuo to laiko, daugybė nuotraukų iš filmavimo aikštelės rado savo kelią į platųjį internetą, nors didžioji dauguma tų kadrų buvo atkurtos scenos iš „AMC“ serialo.

Savaitgalį, dalyvaudamas „Sun Valley“ filmų festivalyje A. Paulas buvo paklaustas apie „Bręstančio blogio“ filmą. „Jeigu tai įvyks, aš norėčiau būti to dalimi,“ – paklaustas apie filmo realizavimą atsakė aktorius. Aktorius taip pat atkreipė dėmesį į gandų pobūdį, kurie ne visi yra tiesa ar pagrįsti: „Gandai yra juokingi, kartą girdėjau, gandą, kad aš vaidinsiu Haną Solo. Aš nieko negirdėjau apie „Bręstančio blogio“ filmą, tačiau jeigu toks tikrai bus, mielai būčiau jo dalimi.“ – kalbėjo aktorius. Kol aktorius kalbėjo taip, lyg „Bręstančio blogio“ filmo projektas neegzistuotų, jis taip pat atskleidė, kas nutiktų JEIGU filmas visgi būtų kuriamas. „Jeigu nematėte televizijoje rodyto serialo, Valteris miršta, tad… vaidinti turėtų Džesis,“ – o tai būtų kiek pašėlęs sprendimas, nereikalaujantis daugybės kūrybinių pastangų. Tačiau tai puiki užuomina gerbėjams apie artėjantį projektą. Serialo žvaigždė, aktorius Bryanas Cranstonas apie šį filmą kalbėjo tikrai ne vieną sykį, tačiau taip ir neatskleidė ar jis pats turi vaidmenį projekte. Šio serialo gerbėjai tikisi, kad filme išvys bent jau trumpą epizodą su B. Cranstono įkūnytu veikėju – Volteriu Vaitu.

A.Paulas atlieka tiesiog tobulą darbą, laikydamas „Bręstančio blogio“ filmą paslaptyje. Nors apie projektą nepaskelbta jokių detalių, tikimasi, kad istorija suksis apie Džesį ir jo gyvenimą po tragiškų įvykių serialo finale. Nutekintose filmavimo nuotraukose matyti daugybė žymių seriale vaizduotų vietų, tad jau kaip ir aišku, kad Pinkmanas tyrinės savo praeitį, stengdamasis judėti į priekį. Kol dar yra daugybė klausimų apie filmą, A. Paulas savo burną laiko užčiauptą bent jau kol kas.

Visai neseniai buvo atskleista, kad „Bręstančio blogio“ filmas debiutuos „Netflix“ platformoje, o ne „AMC“, kur buvo rodomas serialas. Tačiau kaip ir visos kitos filmo detalės, taip ir išleidimo dalis laikoma paslaptyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles