„Disney“ nusileido – James Gunnas grįžo į „Galaktikos sergėtojų 3“ režisieriaus kėdę

„Disney“ nusileido – James Gunnas grįžo į „Galaktikos sergėtojų 3“ režisieriaus kėdę

Po labai ilgo laikotarpio, beveik metų, kino studija „Disney“ nusileido. Ilgai neaiškinusi savo sprendimų ir nieko nekalbėjusi apie bendrą ateitį su režisieriumi Jamesu Gunnu, studijos vadovybė galiausiai pakeitė savo sprendimą. Režisierius, kuris buvo atleistas už dešimtmečio senumo žinutes Twitter platformoje, galiausiai sugrįžta į „Marvel“ ir prie „Galaktikos sergėtojų 3“ kėdės.

Jameso Gunno sugrįžimas buvo dar labiau susikomplikavęs. Būtent dėl to, kad jis pasirašė sutartį su „DC“ ir „Warner Bros.“, iš esmės – aršių „Disney“ ir „Marvel“ konkurentais, dėl „Savižudžių būrio“ tęsinio, ar perdirbinio. Bet akivaizdu, kad tiek „Galaktikos sergėtojų“ aktorių, tiek šimtų milijonų fanų norai nebuvo neišgirsti. Kaip pranešama, „Walt Disney Studios“ tarybos narį Alanas Hornas buvo susitikęs kelis kartus su Jamesu Gunnu. Pagrindinis susitikimų tikslas – aptarti susidariusią situaciją ir kaip režisierius galėtų sugrįžti. Tokie susitikimai iškilo dėl to, kad visa „Disney“ vadovybė patikėjo režisieriaus nuoširdumu. Be to, tai tebuvo prastai pasirinkti žodžiai, už kuriuos režisierius atsakė ir niekada jų neišsižadėjo, nors nesididžiavo ir atsiprašė. Be to, per visą tą laiką, J. Gunnas nė karto nepasakė nieko blogo apie „Disney“ ar „Marvel“. Gerai suvaldęs situaciją režisierius gavo antrą šansą.

Tiesa, jo sugrįžimo reiks palaukti, nes buvo sutarta, kad J. Gunnas pirmiau sukurs „Savižudžių būrio“ tęsinį ir tik tada galės grįžti į „Marvel“. Bet, manau, nebus nė vieno fano, kuris to nelauktų. Be viso to, paaiškėjo, kad „Marvel“ niekada net nesvarstė kito režisieriaus varianto. Ilgai tylėjęs Kevinas Feige patvirtino, kad nekalbėjo nė su vienu kitu režisieriumi, kuris galėtų pakeisti Jamesą Gunną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles