Išleistas filmo „Keista gamta“ anonsas bei plakatas

Jau praėjo nemažai laiko nuo to, kai paskutinį sykį buvo išleistas koks nors filmas apie mutavusius gyvius. Tačiau šį rudenį situacija keičiasi, kadangi į kino teatrus atkeliauja filmas „Strange Nature“ (liet. „Keista gamta“). Varlės mutantės kovos prieš Johną Henniganą, Stepheną Tobolowsky, Lisą Sheridan ir Tiffany Shepis. Šis naujas ekologinis siaubo trileris pirmiausia Los Andželo, o paskui ir kitų miestų kino teatruose pasirodys jau rugsėjo 22 d., o šiandien pasirodė pirmasis juostos anonsas bei plakatas.

Šį rugsėjį išvysime tikrą „žmogaus prieš gamtą“ pavyzdį, kai imtynių žvaigždė J. Henniganas, dar žinomas kaip Johnny Impact „Impact Wrestling“ imtynių bendrovėje, kartu su pripažintu aktoriumi S. Tobolowsky’iu susidurs su mutavusiomis amfibijomis, „Ojala Productions“ filme „Keista gamta“.

Apsigyvenusi kartu su savo atsiskyrėliu tėvu Čaku (Bruce‘as Bohne’as) mažo miestelio miško tankmėje Kim (L. Sheridan) ir jos sūnus Brodis atsiduria viduryje siaubingo reiškinio, kur mirtinos palikuonių mutacijos nuo gyvūnų išplito ir žmonėms. Pėsčiomis keliaujančių vaikų grupelė Minesotos kaimo vietovėje šalia tvenkinio aptinka kelias gyvas mutavusias varles. Toje pačioje teritorijoje apsistoję Kim ir jos 11-metis sūnus Brodis. Ir visai netrukus visa situacija ima susisieti, kai šeima tampa keistų įvykių, įskaitant jau irti pradėjusį elnią ir šeimos auginamos kalės, atsivedusios deformuotų šunyčių, liudininke. Kai prasideda panika, neilgai trukus pasigirsta ir gandai. Kai kurie miestelio gyventojai dėl šių įvykių ima kaltinti tėvą ir dukrą, kurie gyvena greta ežero. Aplinkosaugininkai mano, kad visa tai vyksta dėl kintančių gamtinių sąlygų, kiti teigia, kad mutacijas sukėlė pesticidai ar parazitai. Kai tik ima sklisti visas chaosas, pasidaro aišku, kad Čako trobelė yra tas karštasis taškas, kuriame plinta mutacijos. Bijodama dėl savo pačios dar negimusio vaiko ir šeimos Kim imasi ieškoti atsakymų ir saugaus spendimo, jeigu toks yra.

Paremtas tikromis, taip ir neištirtomis laukinės gamtos mutacijomis, filmas „Keista gamta“ žymi ir režisūrinį Jameso Ojala debiutą. Šis filmas tikriausiai yra vienas iš labiausiai gąsdinančių ir neleisiančių nuobodžiauti, kurie pasirodys jau šį rudenį. Juosta pasirodys pačiu laiku – per Helovino sezoną, tad filmo „Keista gamta“ peržiūra būtų puiki šiurpiojo sezono pradžia.

Kviečiame peržiūrėti filmo anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles