James Gunn’o „Savižudžių Būrys“ bus pilnas perdirbinys be sąsąjų su pirmuoju filmu

James Gunn’o „Savižudžių Būrys“ bus pilnas perdirbinys be sąsąjų su pirmuoju filmu

2016-aisiais pasirodęs David Ayer režisuotas „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) tapo vienu iš dešimties daugiausiai uždirbusių metų kino filmų (747 mln. JAV dolerių) ir be abejonės prasčiausių DCEU darbų. Sunku patikėti, kad ši juosta laimėjo „Oskaro“ statulėlę, tačiau DC, atsižvelgdama į publikos susidomėjimą, greit paskelbė apie filmo tęsinį.

Dabar peršokime į 2018-ųjų liepos mėnesį. Didžiulio pasisekimo sulaukusių Marvel filmų „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) režisierius James Gunn dėl dešimtmečio senumo tweetų išmetamas iš trečiosios dalies režisieriaus pareigų ir nepriimamas atgal nei po atsiprašymų, nei po milžiniškų gerbėjų ir aktorių pastangų. DC vėl pakartoja „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) manevrą (tuomet po Zack Snyderio išėjimo studija pasikvietė Marvel režisierių Joss Whedon) ir pakviečia J. Gunn gelbėti antrosios „Suicide Squad“ dalies.

Praėjusią savaitę internetą sudrebino žinia, jog po 8 mėnesių Disney persigalvojo ir grąžino James Gunn į „Guardians of the Galaxy“ gretas, tačiau filmas pasirodys tik tada, kai režisierius baigs kurti „Suicide Squad“ tęsinį. Dabar skelbiama, kad antrasis serijos filmas nebus tiesioginis tęsinys – anot prodiuserio Peter Safran, tai bus pilnas reboot’as.

„Šio filmo nevadiname „Suicide Squad 2“, nes jis bus visiškai atskiras filmas“ – pasakoja P. Safran. „Dabar jam skirtas pavadinimas „The Suicide Squad“ ir manau, jog žiūrovai turėtų būti susidomėję. Filmą režisuos ir rašys James Gunn – tai bus viskas, ko tikitės iš Gunn’o scenarijaus“.

Kol kas dar nežinome, ką tiksliai reiškia „pilnas reboot’as“ – aišku tik tiek, kad išėjusį Will Smith (Deadshot) pakeis Idris Elba, o filmą kinuose išvysime 2021-ųjų rugpjūtį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles