Pamatykite, kaip Keanu Reevesas ruošėsi filmui „John Wick 2“

Vasario mėnesį kinuose pasirodys vienas iš lauktų tęsinių „John Wick 2”. Antra dalis ir vėl žada daug veiksmo. Grubaus, karšto ir vietomis gana kruvino. Jeigu turite kiek „tamsesnių“ fantazijų susijusių su kinu – šis filmas tūrėtų jas perteikti ekrane. Visgi, tokie veiksmo trileriai magiškai neatsiranda. Jiems nuolat reikia ruoštis papildomai ir visas „juodas darbas“ lieka už kadro. Naujausiame filmą reklamuojančiame vaizdo klipe parodomas pagrindinį vaidmenį atliekančio Keanu Reeveso triūsas ir pasiruošimas antrajai „John Wich“ daliai.

Kino kompanija „Lionsgate Movies” nesidrovi atskleisti, kaip vyko pasiruošimo darbai šiam filmui. Vaizdo klipe išvystame kaip Keanu ruošėsi naujajai daliai vairuodamas automobilius, besimokydamas kovos menų ir pačios šaudymo technikos. Aktorius duodamas intervių apie visą procesą šneka su entuziazmu. Jaučiasi, jog pačiam K.Reevesui Džono Viko personažas tikrai patinka.

Keanu profesionalumą įrodo ir tai, jog pirmoji trilerio dalis apie buvusį samdomą žudiką uždirbo 86 milijonus JAV dolerių (filmo biudžetą sudarė 20 milijonų JAV dolerių ). Filmas „John Wick 2“ kino ekranuose pasirodys vasario 10 dieną ir neužilgo išvysime, ar antroji dalis bus geresnė už pirmąją, o tą padaryti bus pakankamai nelengva.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles