Mirė filme „Ostinas Pauersas“ vaidinęs aktorius Verne’as Troyeris

Mirė filme „Ostinas Pauersas“ vaidinęs aktorius Verne’as Troyeris

Balandžio 21 d. mirė 49-erių metų aktorius Verne’as Troyeris, geriausiai žinomas už Mini-me vaidmenį „Ostino Pauerso“ filmuose „Ostinas Pauersas: tarptautinis šnipas“ ir „Ostinas Pauersas: auksinis narys“.

Žinia apie aktoriaus mirtį buvo paskelbta oficialiame jo Facebook puslapyje: „Su dideliu liūdesiu ir skausmu širdyje tenka rašyti, kad šiandien Verne’as mirė. Jis buvo be galo rūpestingas žmogus. Verne’as visada norėjo, kad visi aplinkui šypsotųsi, būtų laimingi ir juoktųsi. Jis padėdavo visiems, kam tik reikėjo. Verne’as tikėjosi, kad jis galės padaryti pozityvių pokyčių su projektu, kurio jis ėmėsi, skleisti žiniai kiekvieną dieną.“ – buvo rašoma aktoriaus socialinio tinklo paskyroje. V. Troyer įkvėpė ir motyvavo daugybę žmonių visame pasaulyje, skatindamas juos nepasiduoti ir kovoti su depresija. „Verne’as buvo kovotojas, kai tekdavo susidurti su asmeniniais sunkumais. Metų metus jis kovojo ir laimėjo, vėl kovojo ir vėl laimėjo, bet, deja, šįkart jam visko buvo per daug. Paskutiniu metu, jam besitęsiančiu bėdų laikotarpiu, jis buvo pakrikštytas ir apsuptas savo artimųjų dėmesiu. Jo šeima vertina tai, kad visą tą laiką galėjo gedėti privačiai, be viešo dėmesio.“ – buvo rašoma Facebook pranešime.

Tame pačiame laiške buvo skirta žinutė ir aktoriaus socialinės veiklos, skatinančios kovoti su depresija, palaikytojams ir to paties likimo draugams: „Depresija ir savižudybė yra labai rimtos problemos. Tu niekada negali žinoti, kokią kovą su tokiomis mintimis žmogus išgyvena savyje. Būkite malonūs vieni kitiems. Ir visada žinokite, kad niekada nėra vėlu kreiptis į ką nors pagalbos, kai ji yra reikalinga.“

V. Troyeris savo vaidybinę karjerą pradėjo 1996 m., mažo biudžeto filme „Pinokio kerštas“ (angl. „Pinocchio’s Revenge“), o tais pačiais metais filme „Kalėdų karštinė“ (angl. „Jingle All The Way“ pasirodė kaip Mini Kalėdų Senelio versija, priešinga tame filme pagrindinį vaidmenį atlikusiam Arnoldui Schwarzenegeriui, o filme „Vyrai juodais drabužiais“ (angl. „Men in Black“) aktorius V. Troyeris įkūnijo ateivių vaiką. Didysis šio aktoriaus karjeros šuolis įvyko 1999 m., kuomet jis suvaidino Daktaro Blogio mažąją kopiją dvejuose filmuose apie agentą Ostiną Pauersą. Paskutinysis filmas, kuriame suvaidino V. Troyeris – „Hipsteriai, gangsteriai, ateiviai ir moksliukai“ (angl. „Hipsters, Gangsters, Aliens and Geeks) –  bus išleistas jau šiais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles