„Paramount“ studija kuria Eltono Johno biografinį filmą

„Paramount“ studija kuria Eltono Johno biografinį filmą

Eltonas Johnas yra vienas sėkmingiausių visų laikų muzikantų. Per savo daugiau negu 50-ies metų karjerą dainininkas susirinko daugelį apdovanojimų, buvo įšventintas į riterius už muzikos nuopelnus ir yra pardavęs virš 300 milijonų albumų. Šiais metais prasidės paskutinis atlikėjo pasaulinis turas, jis truks virš 3 metų, po kurio Eltonas Johnas sakė pasitrauksiąs iš muzikos. Dabar, artėjant Eltono Johno karjeros pabaigai, „Paramount“ studija kurs biografinį filmą apie legendinį muzikantą.

Filmo pavadinimas bus „Rocketman“, pagal vieną sėkmingiausių atlikėjo dainų. Eltono Johno vaidmenį atliks „Kingsman“ žvaigždė Taronas Edgertonas. Dexteris Fletcheris, kurio biografinis filmas apie Freddie Mercury, pavadinimu „Bohemian Rhapsody“, pasirodys kinuose šiais metais, bus naujosios juostos režisierius. Lee Hallas bus filmo scenaristas, o juostą prodiusuos Matthew Vaughnas ir Eltono Johno sutuoktinis Davidas Furnishas.

Su gera komanda galime tikėtis gero filmo. Paskutiniu metu pasirodė daug pripažintų biografinių filmų apie muzikantus: Amy Winehouse, Kurtas Cobainas, Jimis Hendrixas, Jamesas Brownas ir daugelis kitų susilaukė savo biografinių filmų anksčiau nei legendinis Anglijos muzikantas, todėl atėjo laikas išvysti ir Elton’o John’o gyvenimą ant didžiojo ekrano.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles