Pasirodė pirmasis „Matrica: Prisikėlimas“ anonsas

Reikėjo tikrai ilgai palaukti, kol galiausiai sulaukėme pirmojo „Matricos“ trilogijos tęsinio anonso. Dar visai neseniai buvo praneštas tiek ketvirtosios dalies pavadinimas – „Matrica. Prisikėlimai“ (angl. Matrix: Ressurections) – tiek ir premjeros data. Tik vienos iš seserų dueto, Lanos Wachowski, režisuojamas serijos tęsinys kinus pasieks gruodžio 24 dieną.

Na, o dabar plačiau ir apie tai, kas dar nebuvo aišku. Tai pats filmo anonsas. Pirmieji į dvi minutes sukelti kadrai tikrai geba žavėti. Ir nors kai kurie jų yra visai komiški, gal net paimti iš anime serialų, įspūdis vis tiek didelis. Matome, kad Neo ne visai tiksliai pamena, kas nutiko anksčiau jo gyvenime. Lygiai taip pat jaučiasi ir Triniti. Bent kol kas nepanašu, kad matysime agentą Smitą, tačiau jo vietoje greičiausiai atsidurs Agentas Džonsonas. Neo ir vėl turės išmokti apie Matricos pasaulį, tik šįkart – daug įspūdingiau. Iš esmės, gana sunku pasakyti, kas vyks filme, nes iš pirmojo anonso matome tik trumpą įvadą ir absurdiškai daug, nieko nereiškiančio veiksmo bei sprogimų.

Įdomu ir dar vienas dalykas. Neabejotinai, matysime kelionę tarp žmonių ir mašinų pasaulio, kapsulių valgymo, bet neįprasta yra… Naujasis Morfėjus? Ar naujas mokytojas? Iš tiesų, labai smagu matyti augantį Yahya Abdul-Mateeną II, tačiau jis kaip ir iš naujo įkūnija anksčiau Lawrence‘o Fishburno kurtą veikėją, nors nėra visai tas pats. Kol kas tai turbūt įdomiausias filmo aspektas, nes dalis anonse parodomų vaizdų yra kartojami iš pirmų dalių. Suprantama, juk reikia sužadinti nostalgiją.

Iš originaliosios trilogijos filme tikrai matysime pagrindinius vaidmenis atliekančius Keanu Reevesą, Carrie-Anne Moss bei Jadą Pinkett Smith ir Danielį Bernhardtą. Tačiau, netrūks ir naujų veidų. Tai Jessica Henwick, Christina Ricci, Priyanka Chopra Jonas, Neilas Patrickas Harrisas ir, jau minėtas, Yahya Abdul-Mateenas II.

Daugiau kalbėti nėra ką, reikia žiūrėti anonsą ir patiems vertinti – lauksite tęsinio, ar ne.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Tomas / 2021 rugsėjo 10

    Man nepatiko CGI jis kazkoks netikroviskas. Vaizdai, aplinka nerealistiniai. Lyg ziuretum kokio zaidimo intro.