Režisieriaus Alexandr‘o Aja naujas projektas – interaktyvus siaubo filmas

Režisieriaus Alexandr‘o Aja naujas projektas – interaktyvus siaubo filmas

Šią vasarą pasirodęs siaubo filmas „Plėšrūnai“ (angl. „Crawl“), kuriame skęstančiame pastate įkalinta šeima turėjo kovoti prieš krokodilus, sulaukė padorių įvertinimų bei gerų atsiliepimų iš žiūrovų. Po tokios sėkmės, režisierius Alexandre Aja pasidalino naujo, intriguojančio projekto planais – interaktyvus siaubo filmas apleistame name. Istoriją kurs pats režisierius bei „Netflix“ serialo „The Haunting of Hill House“ rašytojas.

Režisieriai šiuo metu dar tik eksperimentuoja su interaktyviais filmais, kurie leidžia žiūrovams patiems parinkti siužeto kryptį tam tikrais momentais ir sukuria besišakojančią istoriją, kai du žiūrovai gali gauti skirtingas pabaigas. „Oušeno Vienuoliktuko“ (angl. „Ocean‘s Eleven“) režisierius Steven‘as Sodebergh‘as išbandė šį formatą su mažu TV serialu „Mosaic“ ir telefonine programa, leidžiančią pamatyti istoriją iš skirtingų veikėjų perspektyvų. Taip pat labai populiarus buvo „Netflix“ platformoje pasirodęs interaktyvus filmas „Juodasis Veidrodis: Banderšmikas“ (angl. „Black Mirror: Bandersnatch“, kuris leido žiūrovams daryti įtaką veikėjų sprendimams.

O kaip veiks Alexandr‘o Aja naujasis filmas? Tikriausiai didžiausias kabliukas yra tai, kad režisierius dirbs su kino industrijos CtrlMovie technologija, kuri nukels šią pramogą į kino teatrus. Filmo metu žiūrovai galės nulemti kritinius istorijos momentus balsuodami per telefoninę programą. Tai reiškia, kad kiekvienas seansas turės skirtingą siužetą, pabaigą bei trukmę, priklausomai nuo publikos. Nors kai kuriuos kino lankytojus šiurpina mintis stebėti filmą teatre, kai visi įsijungę telefonus, vis tiek įdomu stebėti kaip industrija eksperimentuoja ir ieško naujų pramogų filmų mėgėjams.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles