Naujas „Roboto policininko“ perdirbinys praranda režisierių

Naujas „Roboto policininko“ perdirbinys praranda režisierių

„Robotas Policininkas“ (angl. „RoboCop“) – dar viena klasikinė 80-ojo dešimtmečio filmų serija, kurią Holivudas šiuo metu nužiūrėjęs perdirbti šiandieniniams žiūrovams. Pirmasis perdirbinys jau įvyko – 2014-ais metais išleistas „Robotas policininkas“ negavo nei kritikų, nei fanų simpatijų, ir todėl ilgainiui buvo pamirštas. Prieš metus buvo paskelbtas antras bandymas – naujas perdirbinys „Robocop Returns“ (liet. „Robotas policininkas grįžta“) bus visiškai nesusijęs su 2014-ųjų metų istorija, o pratęs originalaus „Roboto policininko“, išleisto 1987-aisiais, siužetą.

Režisuoti naują sugrįžimą buvo paskirtas Neillas Blomkampas, kurio repertuare yra „9-asis rajonas“ (angl. „District 9“) bei „Eliziejus“ (angl. „Elysium“). Fanų nuomone, tai buvo geras pasirinkimas: režisieriaus filmai yra žinomi dėl purvinos ateities vaizdų bei žiauraus brutalumo. Šių aspektų labai trūko 2014-ųjų perdirbiniui. Deja, prieš kelias dienas fanams teko nusivilti. Pats režisierius „Twitterio“ žinute informavo, kad jis palieka šį projektą.

Pasak N. Blomkampo, jis pradeda darbus prie naujo siaubo trilerio, kuris kertasi su „Roboto policininko“ filmavimu, todėl nusprendė pastarojo atsisakyti. Tolimesni studijos veiksmai nėra žinomi, ar bus paskirtas kitas režisierius, o gal, pasibaigus paslaptingojo siaubo trilerio darbams, už kameros vis tiek sės pats N. Blomkampas.

Verta paminėti, kad tai nėra pirmas klasikinio filmo perdirbinys, kuris praslydo pro šio režisieriaus pirštus. Prieš kelerius metus jis dirbo prie penktojo „Svetimo“ (angl. „Alien“) filmo. Nepaisant to, kad jau buvo sugalvota intriguojančių idėjų ir aktoriai bei prodiuseriai tikrai norėjo prisidėti prie šio projekto, galų gale filmas buvo atšauktas ir vietoje jo žiūrovai gavo Ridley Scotto režisuotą „Svetimas: Covenant“ (angl. „Alien: Covenant“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles