Trečiajame „Džono Viko“ filme nebeišvysime aktoriaus Commono

Trečiajame „Džono Viko“ filme nebeišvysime aktoriaus Commono

Aktorius bei muzikantas Commonas atskleidė, kad trečiajame Džono Viko filme „John Wick: Parabellum“ (liet. „Džonas Vikas: Parabelis“) nebeišvysime jo jau pažįstamame Kasiano amplua. Šis veikėjas buvo lygus priešininkas Keanu Reeves‘o veikėjui Džonui Vikui – tai personažas, kuris padėjo iškelti antrąją Džono Viko istorijos dalį ir dauguma gerbėjų tikėjosi jį išvysti trečiojoje dalyje. Šio veikėjo istorijos posūkis antrojoje filmo dalyje buvo gan dviprasmiškas, tad tikrai buvo galimybė jį sugrąžinti trečiajam filmui.

Naujausiame interviu, Commonas kalbėjo apie filmo „Džonas Vikas: Parabelis“ sklandančius gandus. Jo veikėjas buvo labai teigiamai priimtas kaip lygus Džono Viko priešininkas. Jis buvo Viko varžovų žudikas, kuris beveik nugalėjo jį, įrodydamas, kad yra vertas priešininkas. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, Commonas į filmą negrįžta. „Manęs nebus trečiojoje dalyje, tačiau džiaugiuosi galėjęs būti antrosios filmo dalies veikėju ir tai man buvo nuostabi patirtis. Dirbti su Keanu ir režisieriumi Chadu Stahelski, buvo tiesiog fenomenalu. Tai man buvo tikras iššūkis ir aistringas dalykas, tad galiu pasakyti, kad manau, jog „Džonas Vikas: Parabelis“ bus neįtikėtinas filmas.“ – komentavo Commonas. Ši žinia tikriausiai nuvils kai kuriuos „Džono Viko“ fanus, kurie tikėjosi ir trečiojoje dalyje išvysti Commono personažą Kasianą. Be to, kad šioje juostoje Commonas pasirodė kaip puikus aktorius, kovos scenos tarp jo personažo ir Džono Viko buvo bene geriausios visoje trilogijoje. Tačiau aktorius pažada, kad trečioji filmo dalis vis tiek bus neįtikėtina, o jis tikriausiai tai turėtų žinoti geriau nei bet kas kitas. Kas gali žinoti, galbūt išvysime Kasianą kitame šios istorijos posūkyje ateityje?

Netgi prieš paskelbiant trečiosios dalies aktorių komandą, daug kas tikėjosi, kad Commonas taip pat prisijungs. O dabar, kai žinome, kad jo istorijoje nebus, tai palieka dar didesnę paslaptį. Detalių apie tęsinį dar labai mažai, išskyrus faktą, kad šiame tęsinyje Džoną Viką medžios kur kas daugiau jo priešų negu anksčiau, o filmo veiksmas kelsis iš Niujorko į kitas šalis visame pasaulyje, kol istorijos herojus mėgins pasitraukti iš priešų dėmesio centro. Filmo „Džonas Vikas: Parabelis“ režisierius Ch. Stahelski‘is niekada nebuvo tiksliai atsakęs, ar Commonas sugrįš dar vienai daliai, ar ne, pabrėždamas, kad gyvenime jam patinka būti labai dviprasmiškam, ir taip leisdamas šios istorijos gerbėjams spėlioti, kas gi nutiks toliau, vietoj to, kad iškart atskleistų visas artėjančio filmo kortas.

Nors Commono ir nepamatysime trečiojoje dalyje, tačiau džiaugtis tikrai yra kuo, įskaitant K. Reeveso neįtikėtiną kaskadinių triukų atlikimą, ką galėjome išvysti į interneto platybes iš filmavimo aikštelės patekusiose nuotraukose. „Džonas Vikas: Parabelis“ kino teatruose pasirodys 2019 m. gegužės 17 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles