„Vaiko žaidimo“ perkūrimas pasirodys jau 2019 metais

„Vaiko žaidimo“ perkūrimas pasirodys jau 2019 metais

„Orion Pictures“ išleis „Vaiko žaidimo“ (angl. „Child‘s Play“) perkūrimą, kuriame vaidins Augrey Plaza, Brianas Tyree Henry‘is ir Gabrielis Batemanas, o filmas pasirodys 2019 metų liepos 21 dieną.

A. Plaza vaidina motiną, kuri savo sūnui gimtadienio proga padovanoja lėlę, net neįtardama apie jos žudikišką prigimtį. B. T. Henry‘is vaidins policijos detektyvą ir G. Batemanas vaidins sūnų.

Larsas Klevbergas režisavo pagal scenarijų, kurį parašė Tyleris Burtonas Smithas. Filmas paremtas kito filmo istorija, kuris buvo išleistas 1988 metais ir pasakojo apie serijinio žudiko Čarlzo Ly „Čakio“ Rėjaus sielą, kuri buvo įkalinta lėlėje. Vėliau mama, kuri neteko savo vyro, šią lėlę padovanojo savo gedinčiam sūnui. Originalusis filmas buvo labai sėkmingas ir uždirbo daugiau nei 44 milijojus JAV dolerių, o jo pradinis biudžetas buvo tik 9 milijonai JAV dolerių. Čakio lėlę įgarsino Bradas Dourifas ir filmui buvo sukurti dar 6 tęsiniai.

„Vaiko žaidimo“ perdarymo režisieriai šiuo metu yra Davidas Katzenbergas ir Sethas Gragame- Smithas. Duetas režisavo praeitų metų hitą „Tas“ (angl. „IT“), kuris tapo visų laikų daugiausiai pelno atnešusiu siaubo filmu, perkopusiu net 700 milijonų JAV dolerių ribą. „Vaiko žaidimas“ yra trečiasis filmas, kuris bus išleistas 2019 metų birželio 21 dieną, kartu su „Žaislų istorija 4“ (angl. „Toy Story 4“) ir „Sony“ perkuriama „Pagieža“ (angl. „The Grudge“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles