Bus filmuojama antra juostos „Mirties diena“ dalis

Bus filmuojama antra juostos „Mirties diena“ dalis

„Blumhouse Productions“ oficialiai pranešė, kad filmo „Mirties diena“ (angl. „Happy Death Day“) tęsinys tikrai bus ir jau atskleidė pirmąsias filmavimo, kuris turėtų prasidėti jau šį mėnesį, detales. Po pirmosios dalies sėkmės jau iškart buvo tikimasi, kad bus kuriamas šios istorijos tęsinys, tačiau dabar tai jau oficialu! Filmavimus planuojama pradėti gegužės 10 d., o antrąją siaubo filmo „Mirties diena“ dalį kino teatruose turėtumėme išvysti jau kitąmet, tačiau tiksli data dar nėra paskelbta.

Aktorė Jessica Rothe, kuri atliko pagrindinį vaidmenį pirmojoje dalyje, grįžta į tęsinį kartu su aktoriumi Israeliu Broussardu, kuris taip pat įkūnys pirmoje dalyje matytą personažą. Naujokas antrosios dalies filmavimo grupėje bus aktorius Surajas Sharma, vaidinęs filme „Pi gyvenimas“ (angl. „Life of Pi“). Buvo paskelbta, kad jis vaidins mokslo ir kompiuterių entuziastą, tikrą moksliuką Samarą Gošą. Aktorė Sarah Yarkin, atlikusi nedidelį vaidmenį seriale „Amerikietiška siaubo istorija“ (angl. „American Horror Story“) taip pat prisijungia prie antrosios siaubo filmo „Mirties diena“ filmavimo, įkūnydama Dre Morgan, kuri taip pat yra moksliukė, Samaro draugė. Prie antrosios dalies kūrimo grįžta režisierius Christopheris Landonas.

„Blumhouse Productions“ patyrė didelį pasisekimą su pirmąja šios istorijos dalimi, kuri jiems atnešė net 123 mln. dolerių pelną, nors filmavimo biudžetas siekė vos 4,8 mln. JAV dolerių. Tai reiškia, kad filmas buvo tikrai pelningas, tad nieko keista, kad studijos galva Jasonas Blumas norėjo išlaikyti tuos pačius sėkmingos kūrybinės komandos narius dar vienai daliai. Dar nėra paskelbta, kas rašo scenarijų filmo tęsiniui, bet Scottas Lobdellis kol kas yra vienintelis tikėtinas scenaristas, kadangi kūrė scenarijų pirmajai „Mirties dienos“ daliai, o tai svari priežastis būti pasirinktam ir antrajai.

Pirmoji „Mirties dienos“ dalis buvo panaši į filmo „Švilpiko diena“ (angl. „Groundhog Day“) siaubo versiją, kurioje pagrindinė veikėja Tri buvo nužudoma kiekvieną dieną ir visa tai kartojasi, kol ji išsiaiškina, kaip sulaikyti paslaptingą žudiką. Kol dar nėra paskelbta jokių apžvalgų ar gandų apie istorijos tęsinį, pagrindinė pirmosios dalies aktorė R. Rothe būsimą filmą apibūdino kaip panašų į „Atgal į ateitį“ (angl. „Back to the Future“) –  filmo tęsinys pradedamas ten, kur baigėsi pirmoji dalis. Taip pat pranešama, kad istorijos tęsinyje sulauksim atsakymų apie laiko kilpas ir jų veikimą.

„Blumhouse Productions“ tapo vieni patikimiausių holivudinių filmų kūrėjų per paskutinius metus, sukūrę pasaulinio pripažinimo sulaukusias juostas „Paranormalūs reiškiniai“ (angl. „Paranormal Activity“), „Purgenas“ (angl. „The Purge“), kritikuotus, tačiau daugelio pamėgtus „Pradink“ (angl. „Get Out“) ir „Skilimas“ (angl. „Split“). Kai ši kino kompanija atranda kažką, kas tikrai veikia, jie kuria istoriją ir „Mirties diena“ yra to įrodymas. Su netrukus prasidedančiais istorijos tęsinio filmavimais, tikimės, kad greitu metu sulauksime ir daugiau naujienų apie antrąją „Mirties dienos“ dalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles