Jake’as Gyllenhaal’as vaidins ir prodiusuos „Amerikietį“

Jake’as Gyllenhaal’as vaidins ir prodiusuos „Amerikietį“

Jake‘as Gyllenhaal‘as ne tik atliks pagrindinį vaidmenį filme „Amerikietis“ (angl. „The American“), bet kartu yra paskirtas ir vienu filmo prodiuserių.

Tai istorija apie amerikiečių kompozitorių, pianistą, dirigentą, muzikos lektorių Leonard‘ą Bernstein‘ą. Jis buvo vienas pirmųjų JAV gimusių ir gavusių išsilavinimą dirigentų, sulaukusių pasaulinės šlovės. Pasak „The New York Times“, tai buvo vienas talentingiausių ir sėkmingiausių muzikų JAV istorijoje. Labiausiai žinomas kaip Niujorko filharmonijos („New York Philharmonic“) orkestro dirigentas ir miuziklo „Vestsaido istorija“ autorius.

Panašiai kaip ir simfoniją, filmą sudarys penkios dalys arba judesiai (angl. movements). Bus pasakojama kaip kompozitorius, būdamas vos 25-erių, pradėjo vadovauti Niujorko filharmonijai, kaip susilaukė staigios, it meteoras, šlovės bei kaip sunkiai jam sekėsi būti pačiu savimi, – rašo Variety.com.

„Kaip ir daugumai žmonių, Leonard‘as Bernstein‘as į mano širdį pasibeldė su „Vestsaido istorija“, kai dar tebuvau vaikas, – kalba kompozitorių vaidinsiąs J. Gyllenhaal‘as. – Tačiau man augant ir pradedant suvokti šio pasaulio mastą, kartu ėmiau suvokti ir jo neprilygstamą indėlį į moderniosios Amerikos kultūrą.  Bernstein‘as buvo neapsakomai patraukli asmenybė – genialus ir prieštaringas – ir man bus didžiulė garbė pasakoti jo istoriją“.

Scenarijus paremtas Humphrey Burton‘o parašyta biografija „Leonard‘as Bernstein‘as“. Juostą režisuos Cary‘s Fukunaga. Projektas paremtas Jake‘o Gyllenhaal‘o, prodiuserės Rivos Marker bei kompanijos „Nine stories“ idėja. Kartu tai ir dar vienas didelis Gyllenhaal‘o draminis projektas po gerai įvertintos biografinės dramos „Dar stipresnis“ (angl. Stronger).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles