Tapo aiški naujo Christopherio Nolano filmo data

Tapo aiški naujo Christopherio Nolano filmo data

Sekantis kino genijaus Christopherio Nolano filmas didžiuosiuose kino ekranuose pasirodys 2017 m. liepos 27 dieną. Apie tai šiandien pranešė kino studija „Warner Bros.“, kuriai priklauso visos teises kol kas neturinčiam pavadinimo filmui.

Studija nusprendė, jog jau pats filmo anonsas yra didelė naujiena kino gerbėjams, todėl apie patį projektą nieko neužsiminė. Nežinoma ir koks bus būsimo režisieriaus filmo žanras, nei jo siužetas ar aktorių kolektyvas. Bet tai nenuostabu, turint omenyje tai, kaip kino kūrėjas slepia kiekvieną savo filmą.

Režisierius jau daugelį metų bendradarbiauja su studija „Warner Bros.“. Jis jai buvo sukūręs vieną didingiausių trilogijų, pasakojimą apie „tamsos riterį“ (angl. „The Dark Knight Trilogy“), „Pradžią“ (angl. „Inception“) ir „Prestižą“ (angl. „The Prestige“). Už paskutinį režisieriaus filmą „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“) studija buvo atsakinga už distribuciją užsienyje. Filmas visame pasaulyje užsidirbo per 678 milijonus dolerių.

Būsimas projektas tapo ketvirtu filmu režisieriaus karjeroje, kurio premjera numatyta liepos 21 dieną. Tą dieną į kino ekranus taip pat išeis „Aukšta klasė 3“ (angl. „Pitch Perfect 3“), „Valerianas“ (angl. „Valerian and the City of a Thousand Planets“) ir kol kas dar nežinomas studijos „Blue Sky“ animacinis filmas.

Christopheris Nolanas po filmo „Tarp žvaigždžių“ pasirodymo sukūrė trumpametražį dokumentinį filmą pasakojantį apie „stop-motion“ technologiją ir brolius Quay‘us.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles